Friday, September 29, 2023
HomeGenelPas MARTESES se Megit, Kiara hèdh ne rrjèt fotot qe po çmèndin...

Pas MARTESES se Megit, Kiara hèdh ne rrjèt fotot qe po çmèndin gjíthe shqíptaret

Sot, martesa e Kiara Titos me Luiz Ejllin mbùsh 2 muaj.

Këtë na e ka kujtuar vetë Kiara Tito e cila ka ndarë në InstaStory një postim të fansave të sáj të cilët e kanë urùar me foton speciale krah Luizít.

Kjo martesë bëri lëmsh një Shqípëri të tërë. Kudo flitej për Kiarën dhe Luizín ku nuk mungonin as pasígùritë rreth kësáj martese. Madje kjo martesë është e jashtëlígjshme dhe e pavlefshme në bazè të lígjeve të shtètit

- Advertisement -

shqíptar. Dokumenti i kalimit të biznesit të Luiz Ejllit nga noteri në në një kompani për prodùksione televízíve, te datës 22 maj 2023, pra 16 ditë pas dasmës, trègòi se Luiz Ejlli figuron me gjèndjen cívíle beqárë.

Gjithsesi, me mungesën e familjarëve të Luizít në ditën e martesës me Kiarën, shqíptarët e shpallën këtë kurorëzím “gjysmë të pavlefshëm”, prandáj shpresojmë që të dokumentat të mòs i tròndisín tepër.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments