Friday, September 29, 2023
HomeGenelShqíperia eshte cmèndur pas tij, por banori cilesohèt i lòdhùr si në...

Shqíperia eshte cmèndur pas tij, por banori cilesohèt i lòdhùr si në jetë ashtu edhe në lojë

Mes këngëtarit Luiz Ejlli dhe gazetarit Bledi Mane po kríjohen raporte të tènsíonuara kur ka mbètur më pak se një muaj deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania.

Një debát mes tyre ka ndòdhùr edhe gjatë natës së spektáklit të së martës (11 prill) teksa po flisnin për sjelljen e Ronaldo Sharkës ditëve të fùndít.

- Advertisement -

Ronaldo ka kríjuar situata të ndrýshme me një pjesë të madhe të banorëve, por debátet krýesore i kishte me Bledin dhe këngëtarèn Nita Latifi.

Teksa këto po diskutoheshin në spektákël situatat e ndòdhùra gjatë javës, një tjetër debát nisi në mes të Luizít dhe Bledit. Bledi nisi bisedèn dùke i thënë se tre banorët e rifùtur Efi, Kiara dhe Ronaldo janë ‘Matryoshka’ (kukùlla Ruse) të Luizít.

- Advertisement -

Pas kësáj ka ndërhyrë Luizí dùke i thënë se është një njeri pa kárákter dhe identitet ndërsa tha se është i gatshëm të debátojë me të pa i íkur atyre.

“Píkën e fytyrës nuk e ke, kárákter nuk ke, identitet nuk ke, je kokrra e burracakut, çfarë ke me mua ja ku me ke, po e përsërit vetën, fyen gjíthë javën kèrkon fálje në Prime”, i tha Luizí.

Në anën tjetër, Bledi iu kùndèrvu dùke i thënë se këngëtari është një person i lòdhùr si në lojë si në jetë. Ndryshe, kujtojmë që finalja e madhe e BBVA mbáhèt më 6 maj, banorët janë në garë për çmímin prèj 100 mijë eùrosh.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments