PRITET ZARFI I ZI? Agrávon kèq debáti ne BBV gati ne perplasje fizíke mes Roza Latit dhe Egla Cenos: Kush dénohet

Egla dhe Roza kanë patur shpesh përplasje me njëra-tjetrën, dùke përfùnduar në òfèndime të rènda.

Mirëpo mbrëmjen e káluar, debáti mes dýshès ka degraduar thuajse në pèrlèshje fizíke. Teksa të dyja kanë qenë në oborr të shoqërùara edhe nga banorët e tjerë, Egla ka òfènduar rèndë Rozèn dhe si pásojë kjo e fùndít ka tèntuar t’i lárgojë jastëkun që ajo mbánte në dorë përpárá fytyrës.

Në këtë moment është ngritur Meritoni, i cili është pèrpjèkur të qetësojë situatën. Po ashtu Graciano ka ndërhyrë, dùke tèrhèqur Rozèn dhe dùke i thënë se nuk dùhèt ta prèkë me dorë.

“O grua banále, o gojë e pisët ta kam kënduar këngën, fùndi i njerëzísë, tmèrri i merzísë.”– tha konkurrèntja, teksa Egla dùke u “tallur” i kèrkoi moderatores që të shkòjë te Jùlian Deda sepse sipas sáj ai ia mbán “këngën” si dhe e ka quajtur “k*kë e vogël”.

Roza: A e kupton sa gojë e pistë je ti? O grua banále, o e pisët si i thua ato fjalë? Turp për ty. Si i thua ato fjalë?

Graciano: O Roza çfarë je dùke bërë? Ç’pùnë ke që e prèk me dorë moj vajzè?

Roza: Po i hèq jastíkun, s’po e prèk me dorë.

Graciano: Po prèk jastíkun që ajo e ka në dorë.

Roza: Jam ok.

Egla: S’jam unë ok.

Roza: Grua banále. O e fëlliqur që për të egzístuar në “Big Brother” lë nam, prèk fùndít.

Egla: Avùllohu. Ik krisu.

Roza: O grua banále, o gojë e pisët ta kam kënduar këngën, fùndi i njerëzísë, tmèrri i njerëzísë. O banále femër

Egla: Largohu!

Graciano: Shko te Romeo yt!

Egla: Shko te Jùli yt se ai ta mbán këngën.

Romeo: Jùli të páktën nuk i nominon njerëzít e vet.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...