E fundit/ Kjo Ngjárje do SHKÚNDE Bigun… Ja SHPÉRTHIMI qe Ndodhi para 20 minutash

Sfida e “Vëllait të Madh” ka sjellë batuta në shtëpinë e “Big Brother Vip” por edhe debáte.

Një përplasje ka ndòdhùr mes Jùlit dhe Françeskës, teksa ju drejtuan njëri-tjetrit me etíketime fyese.

Banori e quajti Françeskën dhùnuese, ndërsa kjo e fùndít e akùzoi se është banál kur flet.

Jùli u shprèh se banorja e Big Brother VIP po luan me hile dhe se për këtë dëshiron ta nxjerrë kèq.

Pjesë nga debáti:

Jùli: Si ka mùndësi që je kaq hilanjose, përse e bëre lojën kështu. Dua ta nxjerr kèq këtë njeriun këtu.

Françeska: Nuk po bëjmë asgjë. S’ke pse më nxjerr mua kèq ti, më ka parë publíku.

Jùli: Siç bèn me banorët këtu, që do t’i nxjerrësh jashtë me hile.

Françeska: Unë nuk po nxjerr askënd me hile.

Jùli: Pse e bëre me hile lojën.

Françeska: Nuk po e bëj me hile. Ti po na mendon neve të dòbèta. Çfarë ke, gjete një gjë që të mèrresh?

Jùli: Pse rrini përhapni fjalë, jo unë prèsion, andej këndej.

Françeska: Ti pse fryn Erjolën, tek veshi, e ke bërë përherë.

Jùli: Po çfarë i thashë, more njëri. O njeri dhùnues.

Françeska: Kë kam dhùnuar unë? Unë nuk dhùnoj njëri

Jùli: I ke dhùnuar psíkologjíkisht.

Françeska: Po ík, se je ti ai që flet me fjalët më banále.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...