E TRISHTE! “Zòt….Arbana nuk mèriton kaq TE KËQIJA, Topi ben NáMIN e FUNDIT

Edhe pse hoqi dorë nga Big Brother, Arbana ka premtuar se do të ketë një rikthimin në ekran por nuk ka dhënë detaje se për çfarë programi bëhet fjalë.

Sipas “Foli.al”, Arbana shumë shpejt do t’i rikthehet ekranit, por jo më atij të Top Channel, i cili duhet se i ka prishur shume plane Arbanes e cila eshte nje moderatore qe nukj meriton kaq “te keqija”,

por në Tv Klan. Dhe jo vetëm Arbana, por thuhet se edhe Eduarti.

Ende asgjë nuk është e sigurt për kalimin e Arbanës dhe Eduartit në Tv Klan,

por nëse e vërteta qëndron kështu, Arbana ka të njëjtin fat me Luana Vjollcën,

pasi edhe kjo e fundit është larguar nga Top Channel në Tv Klan.

Luana jo më kot ka postuar para disa javësh shprehjen: Karma e ka merituar një gëzuar.

Përveç Luanës, dyshimet për një kalim të Arbanës në Tv Klan i ka shtuar edhe Alketa Vejsiu e cila në prag të Vitit të Ri,

në një intervistë onlinë me ndjekësit, ndau një dëshirë të saj për një bashkëpunim me Arbanën,

si dy vajza që janë bërë pjesë e medias që prej moshës 14-vjeçare.

Pavarësisht çfarë flitet, mbetet të zbulohet se ku do e shohim vërtet Arbanën.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...