SHPERTHEN VELLAI I MADH/ Mjaft…. Te Bejne Valixhet Gati Nuk ka me Shpetim per Banoret

Sara Gjordeni dhe Roza Lati kanë pasur një debát të fòrtë gjatë ditës së djeshme (e mërkurë).

Ka qenë moderatorja e cila i ka thënë modèles se dùhèt të márrë qetësues pasi po e sheh shumë të nèrvòzuar.

Ajo madje kishte bërë edhe një gjest me hundë dùke i thënë se është e várur.

Për këtë debátoi edhe me Bardhin, teksa tha se nuk kishte ndonjë qèllim.

“Njeri i várur prèj hapave, njeri i çmendur, njeri që ka luajtur mendsh”, iu drejtua këngëtari.

Sara më pas u pa e ùlur në oborr dùke qarë me dènesë për këto fjalë të moderatores.

Roza kèrkoi të sqarohej sot (e enjte) me të, gjersa thekson se nuk e ka menduar atë.

“Për shpirt të tim ati nuk e kisha në kuptimin e ndonjë gjëje tjetër apo várësie,

prandáj jam aq e qetë, por po vij se qave. Nuk më ke fyer kurrë.

Të kèrkoj fálje publíke. Ti nuk e mèríton të përmend ty várësínë, nuk lídhèt fare si gjë. Nuk e kam atë edùkatë”. Nderkohe ne publik dhe ne shume nga media sociale, njerezit po shájne dhe ofendojne me fjalle te ndryshme kete edicion i cili deri me tani ka shfaqur vetem negativitet dhe nje deshtim koke e kembe.

Per te shpetuar lekuren, tashme Top Channelit dhe Vellait te madh per te ruajtur imazhin e mire do ti duhet ti nxjerre sa me shpejt nga shtepia banoret qe sillen me nje sjellje pa kulture dhe qe shperndajne vetem negativitet dhe shume shpejt nje zarf i zi do te trokase ne shtepi.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...