Kiara dhe Luizi PRINDER PER HERE TE PARE! Ja cfarë emri TE PAPARE kanë zgjedhur për bebin e tyre

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë.

Kiara dhe Luizi PRINDER PER HERE TE PARE! Ja cfarë emrin UNIK kanë zgjedhur për vogëlushen e tyre (Foto+Emër)

Kiara ka publikuar një foto të veçantë në rrjetet sociale.

Në instagram, Kiara ka nxjerrë një foto ku shihen tre duar, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e veçantë të vogëlushes.

Çifti ka zgjedhur për vogëlushen emrin Luna Mari.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...