Ledioni? MOS MBANI SHPRESE KOT! Arbana e paska thënë me gojën e sáj lájmin e fùqíshem

Tani është e sígùrt që “Big Brother Vip” nuk do të moderohèt nga Arbana Osmani.

Prej muajsh qarkùllojnë lájmet se moderatoja është tèrhèqur nga prezantimi i “BBV3”.

Në ákt Arbana e ka thënë në një “Ask a question”, që “Big Brother” për të ka mbárùar më 6 maj, kur edhe përfùndoi edicioni i tij i dytë VIP.

Më tej në një “live” me Luizín tha se mùnd të jetë ai që mùnd ta prezantojë,

teksa në asnjë rast nuk ka pohuar se do të jetë ajo vetë prezantuese e edicionit të tretë të “BBV”.

Arbana ka aluduar për një ríkthim në ekran, por është e sígùrt që formùla me të cilën do të ríkthehèt, nuk është “Big Brother VIP”.

Disa ditë më parë, faqja zyrtare e “Top Channel”, por edhe

Sara Hoxha në një intervistë në “Më lër të flas”, konfirmuan se moderator i këtij programi do të jetë Ledion Liço.

Ndërkohë nga ana tjetër, së fùndmi ka qarkùlluar një lájm tjetër se moderimi i programit do të bèhèt nga Arbana dhe Ledioni, kjo nisur nga faqja zyrtare e “Big Brother Albania” në “Wíkipedia” ku prezantues dalin dy emra:

Arbana Osmani

Ledion Liço

Kjo në ákt është e vërtetë, të vetmit prezantues të “BBA” kanë qenë Arbana Osmani në edicionet prèj vitit 2008 dhe 2 edicione VIP dhe Ledioni( ky i fùndít vetëm një edicion të tij dhe tanimë 1 edicion VIP).

Leave a Reply