REZULTATi FRIKESUES/ Nuk do e besoni se cilen votuan shqípetaret per te nxjerre sot nga BBV…

Ríke Roçi dhe Egla Ceno ishin në nominim këto ditë.

Ato shkùan automatíkisht në një nominim kokë më kokë pas shèrrit që ndòdhi mes tyre.

Ky mùnd të quhèt një nga nominimet më të fòrta të këtij Big Brotheri dhe këtë e vërteton edhe sondazhi që Xing publíkoi të shtunën.

Përqíndja e votave ka ndrýshuar herë pas here gjatë këtyre tre ditëve,

por tani pak orë párá spektáklit Egla ka márrë përqíndjen më të madhe të votave dùke rrezíkuar kështu lárgimin.

Gjithsesi gjíthçka mùnd të ndrýshojë deri në mbremje. Mbetet të shihèt!

Rike, Egla, BBV

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...