A e Degjuat per LEDJONEN? Sapo i Ndodhi ajo qe TURPERON TCH

Meritoni, ditët e fùndít në shtëpi, është përfshirë në debáte me shumë banorë të Big Borther Vip 3.

Egla është një ndër ata banorë me të cilët Meritoni ka patur gricje, ndërsa mes tyre hídhen e priten fjalë me shumë íròni.

Në një moment, Egla qán si bebe, dùke nënkuptuar se Meritoni është ‘bebja’ i Ilnisës, ndërsa ky i fùndít i thotë të shkòjë për t’u qetësuar te Jùli, të cilin e cilëson ‘babi’ të áktores.

Egla bèn síkur qán si bebe: Dua të rritesh dhe një çíkë

Meritoni: O bebi bebi, shkò te babi, shkò te Jùli

Egla: Levíze pak atë cicën se të pashë që po ia bëje kështu, lèvíze një çík mèríton

Egla: Qesh icík, 74 dhëmbë ke Meriton! Më pëlqen shumë buzèqeshja jote.

Ndërsa në oborrin e banesës vip, Meritoni ka vazhduar debátin me Ledjonën. Kjo e fùndít i thotë se është bërë me páránoja për shkák të nominimit, ndërsa këngëtari e mohon një gjë të tillë, dùke i thënë se ajo është personi që ka dalë nga vetja.

Ledjona; Po páránojat pse të kapin

Meritoni: Nuk pi unë zèmèr që të më kapin páránojat

Ledjona: A dùhèt të pish që të të kapin páránojat.Paranojat të kapin dhe nga nominimi

Ledjona; Të kanë kapur, kèq fare

Ledjona: Të kanë nxjerrë nga vetja

Meritoni: Ti je dalë nga vetja moti

Meritoni: Mos kopjo, përqendrohu, mbáje qëndrimin, vazhdo pùnën

Ledjona; Ríkthehu se ke gati 3 javë që ke íkur nga shtëpia

Meritoni: Vazhdo me të qenurit e preferùara e publíkut. Merre ndonjë mësim se të kanë përjashtuar nga klasa

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...