Veprimi i Fundit i Kiares po ÇMÉND rrjetin! Ja cfare i ndodhi moderatores

Moderatorja Kiara Tito ka publíkuar ditën e sotme një foto mjaft të ëmbël me vajzèn Luna Mari dhe partnerin e sáj Luizín.

Ajo ashtu si edhe këngëtari është bërë nostalgjíke për rrugëtimin që pati në shtëpinë e Big Brother.

Në portretin e bukur familjar dýshja simpatíke shfaqen dùke puthur të voglën e tyre.

“07.05.2023-07.05.2024, sa shpèjt ndrýshojnë netët”, shkruan Kiara krah fotove.

Kiara Tito, Luiz Ejlli, Vajza

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...