Párashikimi i Mérit shkáktoi TéRMET ne BBV3: Ja Lláfet qe po Bejne Nàmin

Astrologia e njohur, Meri Shehu, teksa ndòdhej sot vetëm në oborrin e kazermës ka bërë një páráshíkim për yjet.

“Virgjëreshat do të digjèn përbrènda, pasion i madh, kùjdès shèndètin. Peshoret do të kenë miqësi të mëdhá, mbròjtje, aleanca. Akrepat do të kenë famë, pùshtèt. Shigjetarët do të udhëtojnë në vende të bukura”, dëgjohèt të thotë Meri.

Kujtojmë se ajo së báshkù me disa banorë të tjerë si Roza, Ríke, Vesa, Heidi, Meritoni, Gabriele dhe Romeo, janë dènuar mbrëmë nga Vëllai i Madh pasi kanë thýer disa rregùlla.

Banorët e dènuar janë fùtur në një kazermë që ndòdhèt brènda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe ata nuk dùhèt të márrín asnjë ínfòrmacion se çfarë ndòdh me pjesën tjetër të banorëve.

Leave a Reply