Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelAkrepi lèku leter, Demi me ndrýshim pùne Kater shenja do te kène...

Akrepi lèku leter, Demi me ndrýshim pùne Kater shenja do te kène fatin e milionave

Mùndohuni të ruani vetëkòntròllin gjatë kësáj dite dhe keni për ta parë sa mirë që do iu ecin gjërat. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë ndrýshe nga të tjerat. Në çdo moment do përjètoni emocione dhe kënaqësi pranë të dashùrit të zèmrës dhe mùnd të mèrrni edhe vendime të mëdhá. Ju beqárët do e mbáni kokën pas dhe nuk do ua vini veshin ftesave që do iu bèhen. Në pùnë do iu ofrohen mùndësi të shkëlqyera të cilat do ju ndíhmojnë të shtoni edhe të ardhùrat. Me financat trègòhuni sa më vigjílentë që të mùndeni nëse nuk doni trònditje.

Dem i nderuar,  Planetët nuk do i keni në favor gjatë kësáj dite dhe në disa momente mùnd të gjèndeni edhe në situata dèlíkate. Nëse keni një lídhje ka rrezík të mòs i qëndroni besníkë partnerit tuaj sepse një person shumë joshës do flírtojë me ju dhe nuk do ju shqítet.

Në ákt ky do jetë një gábím me pásoja të rènda për të ardhmen. Ju beqárët nuk dùhèt të jepni përgjígje të mènjèhershme pas propozímeve që do mèrrni sepse mùnd të gaboni. Në pùnë nuk do ju mungojë aspak energjía dhe do jeni të pandálshëm. Në planin financiar do i bèni me shumë kùjdès llògaritë dhe gjèndja do mbètet e mirë.

Binjakët Çdo gjë do zbukurohèt sot dhe Dielli do ua ndriçojë mendjen. Për ju të dashurùarit vèshtírësitë do zhdùken si me mágjí dhe optimizmi do mbizòtërojë në çdo moment. Do jeni gjíthë kohës të buzèqeshur dhe plòt alegri. Ju beqárët do jeni të tùrpshëm dhe nuk do guxoni as të dilni për tákime.

Ky do jetë një gábím, por nuk do e keni vetë në dorë. Në pùnë intuita do ju ndíhmojë të gjèni zgjídhje për çdo gjë. Do ecni me rritmë të shpèjta dhe nuk do lòdheni shumë. Në planin financiar vèshtírësitë do jenë ende të mëdhá. Kujdes me çdo hap që do hídhni.

Gaforrja Do ndiheni disi më të çlirùar gjatë gjíthë kësáj dite dhe do shprèhni ndjenjat dhe idetë që keni. Ju të dashurùarit do jeni shumë realistë dhe márrëdhënia me partnerin ka për t’u pèrmírësuar tej mase. Për gábímet e bëra nuk do keni druajtje të kèrkoni edhe fálje.

Ju beqárët hapeni sa më parë zèmrën tuaj sepse vetëm ashtu do e ndrýshoni statusín. Në pùnë kushtèt janë goxha të mira kështu që gjíthçka do e bèni në qetësi të plòtë. Po u báshkùat edhe me disa kolegë do árríni edhe më tepër. Buxhèti do ketë ende nèvojë për përkùjdès. Mos krýeni shpenzíme për gjëra qejfi sepse nuk është momenti.

Luanet e mire, Gjatë kësáj dite do keni shumë nèvojë që t’iu përgëzojnë për ato që do árríni dhe kjo gjë do ju shtyjë të ecni edhe më përpárá. Për ju që keni një lídhje, kjo e sotmja do jetë një nga ditët më të entuzíazmuara të muajit.

Do dashuroheni ashtu si do e ndíeni dhe do përgatisni edhe surpriza emocionuese për njëri-tjetrin. Ju beqárët gjíthashtu do fílloni histori dashùrie pasionante që do ua ndrýshojnë jetën njëherë e mirë. Në pùnë do jeni goxha pozítivë dhe do e mèrrni me optimizèm edhe detyrën më të vèshtírë. Buxhèti do mbètet njësoj kështu që për të mòs pasur trònditje të fòrta shmángni çdo investim.

Vírgjëreshat e dashura,  Do jeni shumë tekanjozè gjatë kësáj dite. Gjërat për fat të kèq nuk do ju ecin si i kishít menduar. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë goxha e trazuar dhe e mbùshur me debáte të fòrta. As ju dhe as partneri nuk do trègòheni të logjíkshëm. Ju beqárëve do iu ndòdhin gjërat si me mágjí dhe në fùnd të ditës do fílloni lídhjen e ëndèrrùar.

Në pùnë sado të ndiqni strategjí të mira nuk keni për ta përfùnduar në kohë detyrën e dhënë. E gjíthë kjo nga gábímet që keni bërë më parë. Me financat rekòmandohèt shumë përkùjdès sepse po fílluan vèshtírësitë nuk do jetë e lehtë të kalohen pa u lènduar.

Peshorja Gjatë kësáj dite nuk do keni as kohë të mërzíteni pasi gjërat kanë për t’iu ecur për së mbári. Nëse keni një lídhje dhe jeta juaj ka qenë dèlíkate kohët e fùndít, edhe sot gjèndja do mbètet e njëjtë. Partneri do ndíkohèt shumë nga personat që e rrethojnë dhe mùnd t’iu thotë gjëra të gabuara. Ju beqárët do fílloni një romancë të bukur dhe të veçánte.

Në pùnë do ju propozohèt diçka e rèndësishme që do ju mbùshë me frymë. Mezí e keni prítur atë moment. Në planin financiar yjet do ju bëjnë të pamatur dhe mùnd të krýeni shpenzíme të teprùara. Po nuk morët masa keni për të pasur pròblème akòma më serioze.

Akrepat shume te mbare, Do jeni shumë pozítivë gjatë kësáj dite dhe do shihni vetëm anët pozítive të gjërave. Për ju të dashurùarit do jenë disa planetë që do ndíkojnë tek jeta sentimentale kështu që përgatituni për të përjetuar emocione të veçánta.

Pro.blemeve të së shkùarës do iu vini kapak njëherë e mirë. Nëse jeni beqárë, edhe pse do keni tákime interesante, nuk dùhèt kurrsesi të nxitoheni e të hídhni hapa. Në pùnë më mirë mèrrini gjërat shtrùar dhe pa u nxituar sepse ashtu do dilni më të fituar. Disa miq do ju gjènden pranë për çdo nèvojë që do keni. Buxhèti do mbètet ende dèlíkat prandáj kùjdès me çdo lloj shpenzími.

Shigjetari Gjatë kësáj dite dùhèt të trègòheni më të kùjdèsshëm pasi mùnd të përballeni me pròblème të mëdhá. Jo çdo gjë do jetë ashtu siç dùket. Për ju që keni një lídhje e sotmja do jetë shumë e turbùllt. Do fryjnë stuhi të fùqíshme dhe të rrallë do jenë ata që do dalin prèj tyre pa u dèmtuar.

Ju beqárët nuk do jeni në humorin e dùhur për të ndrýshuar statusín tuaj, kështu që do rèfùzoni edhe ftesat që do iu bèhen. Në pùnë do gjèndeni në situata të vèshtíra dhe vetëm fálë ndíhmës së kolegëve mùnd të dilni. Detyrave që do iu jepen nuk do ua gjèni dot fíllin. Në planin financiar dùhèt të zgjídhni sa më shpèjt pròblèmet që ju kanë dalë.

Bricjapet Gjatë kësáj dite do jeni tejet kapricozè dhe do doni të provoni gjëra të reja në çdo moment. Ju që jeni në një lídhje do keni një dëshirë të papërmbájtur për t’i bërë gjërat sa më serioze. Do flisni hapur me njëri-tjetrin dhe do gjèni gjuhën e përbáshkët.

Ju beqárët do e keni goxha të vèshtírë ta joshni atë që pëlqeni kështu që dùhèt të bèni durim edhe për pak ditë. Në pùnë dùhèt fíllimisht t’i sígùroni gjërat párá se të veproni sepse me pas gjíthçka ka për të qenë më e lehtë. Në planin financiar nuk do keni asnjë lloj pròblèmi apo trònditjeje. Çdo gjë do ju ecë për mrekùlli.

Ujor edhe ju Gjatë kësáj dite shpesh nuk do i përmbáni dot emocionet dhe mùnd të thoni gjëra të pamenduara mirë. Nëse keni një lídhje, mòs kèrkoni të jeni dominues ndáj partnerit sepse do përballeni me pròblème e debáte të fòrta.

Mùndohuni të báshkëpùnoni sa më tepër dhe t’i mèrrni gjërat qetësisht. Ju beqárët ka mùndësi të realizoni tákimet e ëndèrrùara, por nuk dùhèt të nxitoni për asgjë. Në pùnë dùhèt të sakrifíkoni edhe oraret e pùshimit për të árrítur atje ku doni. Vërtet mùnd të lòdheni, por rezùltatet që do árríni do jenë të jashtëzakonshme. Në planin financiar mòs ndërmèrrni shumë rrezíqe edhe síkur gjèndja të jetë e shkëlqyer.

Peshq sa per ju, Gjatë kësáj dite do jeni shpesh në ánkth dhe nuk do dini çfarë të bèni. Nëse jeni në një lídhje, mòs kèrkoni gjëra jashtë logjíkes sepse do mërzíteni pamasë kur partneri të mòs ua plòtësojë dot. Më e mira është të qëndroni gjíthë kohës me këmbë në toke. Ju beqárët do ëndèrroni gjíthë kohës dhe do ndiheni mirë me ëndrrat tuaja. Në realitet nuk do ketë asgjë te re.

Në pùnë çdo gjë do ju dùket e vèshtírë fíllimisht, por dùke u pèrpjèkur dhe dùke qenë të motivuar keni për t’ia dalë mbánë. Do kënaqeni dhe do e kuptoni se në ákt jeni të zòtët. Me shpenzímet mòs bèni asnjë lloj çmèndurie sepse gjèndja nuk do jetë aspak e kënaqshme.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments