Cpo Ndodh!!? Mós Prisni der ne PRIME!! E Papritur nje ZARF i ZI 30 minuta para

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” dinamíkat dhe debátet sa vijnë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfída të shumta.

Një situatë e pazákontë në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

‘Hallva e vdèkjes’, siç e quajti Erjola përgatitur për çiftin Ilnisa-Meriton ka ‘ndèzur gjákrat’ si kurrë më parë.

Thyerje e rregùllave apo çështje morali? Kush do të eleminohèt?

Me shumë surpriza dhe dy hyrje të reja që pritet të tròndisín shtëpinë!

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mùndësi ta ndiqni spektáklin LIVE, në transmetimet e Top Channel,

në dy kanálet e dedíkuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2”, si dhe në kanálin zyrtar të Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...