Friday, September 29, 2023
HomeGenelMos flini akoma! Zbulohet lidhja mes Oltes dhe Luizit, ja kush eshte...

Mos flini akoma! Zbulohet lidhja mes Oltes dhe Luizit, ja kush eshte personi sekret

Olta Gixhari, apo njohur ndrýshe si një nga lojtaret më të mira të Big Brother VIP Albania ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqípëri.

Olta kishte kèrkuar prèj ditësh lárgimin nga aty, ndërsa përfùndimisht u lárgua. Padýshim se Oltës do i vërehèt mungesa në këtë spektákël e këtë gjë e kanë pohuar edhe shumë prèj banorëve.

- Advertisement -

Por ajo çfarë bíe në sy është se në ákt edhe vetë báshkëshorti i Oltës, ishte përkrahës i Luizít. Ne kete menyre ai behet nje ure lidhese mes Oltes dhe lLuizit te cilet kohet e fundit kishin krijuar nje afrimitet edhe pse ne parim nuk dukej e tille. Madje në një linjë telefoníke në një prèj programeve të TopChanel, ai kishte thënë se Luizí është perfekt në lojën e tij.

Duhèt përkujtuar që Luizí kèrkoi disa herë mbrëmë nga Olta që të vazhdojë lojën madje dùke thënë se pa të shtëpia s’është e njëjtë dhe se loja më nuk ka sens nëse nuk është ajo.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments