Pèshòrja në krýe, Dèmi mèrr 2 dhuráta, do ju hèdhè pèrpjètë nga qejfi kur ta zbùloni këtë

Astròlòge Meri ka lajme të mira për shenjat në parashikimin e fùndjaves ose me mire çfare do te ndòdhe juve pas disa ditesh. Ajo njofton se një prej shenjave do të nisë një cikël të ri të rëndësishëm dhe bëhet fjalë për Luanin. Ndërkohë shenjat Binjak, Virgjèrèsha, Bricjapi dhe Peshqit duket se do të kenë fat në çështjet e zèmrès.

Dashi, Kjo fundjave do jete nje publicitet i mire per punen dhe kárríeren tuaj. Ndoshta do bíni ne sy dhe do beni per vete persona te rendesishem.

Demi, Nje çeshtje e rendesishme qe lidhet me udhetimet dhe te ardhmen tuaj do kete perpáresi kete fundjave. Nje plotesim deshire per nje dokumentacion apo takim me dike qe jeton larg jush.

Binjaket, Kjo fundjave do jete interesante ne lidhje me nje takim shume íntím dhe romantik. Por mùnd te keni edhe nje mùndesi te rigjèneroni veten tuaj

Gaforrja, Nje person shume i vecante ju thèrrèt dhe ju bene te jeni te várùr nga ndikimi i tij. Ne kete situate do ishte mire te kalonit qete pa shume kùndèrshtíme.

Luan, Do mby.llet nje cikel i rendesishem ne lidhje me punen dhe shendetin tuaj. Po ashtu nje marredhenie romantike qe lidhet me punen do plotesohet.

Vírgjèresha, Do jeni totalisht ne fillimet e nje ndjesie te madhe romantike dhe ne nevòjen per te flírtùar apo plotesuar veten eròtíkisht. Nje takim i kendshem ju prèt.

Peshorja, Do kerkoni pak qetesi dhe harmoni ne shtepine tuaj apo nje deshire per te blere nje shtepi te re apo per te bashkejetuar me nje person qe e njihni.

Akrepi, Ju prèt nje lajm shume i mire dhe nje ide shume e bòllshme ne lidhje me planet tuaja. Mbeshtetja ne ceshtje ekonomie apo informacion nuk do mùngòj. Nje takim me nje person te rendesishem po ashtu do jete i mire.

Shigjetari, Nje situate qe lidhet me ekonomine do sqáròhet dhe ju do ta shihni veten ne nje nivel ku pèrbálle psíkòlògjíse dhe mendimit tuaj apo deshirave nuk do keni várèsi ekonomike.

Bricjapi, Ne jeten tuaj personale do ndodhi nje shkelqim apo nje plotesim i bukur i personalitetit dhe deshirave tuaja. Do arrini nje sukses personal.

Ujori, Me shume deshira dhe pásíon do t’i kushtoni me shume vemendje anes shpirterore te padùkshme te gjerave sesa atyre te dukshme. Pra ne hèshtje do beni pune te medha kete fundjave.

Peshqit, Jeni ne nje nga momentet me te bukura dhe romantike ku ne cdo aspekt do shikoni njerez qe ju afrohen dhe duan t’ju japin energji pozitive dhe romance.

Leave a Reply