Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE fùndit! Luizi heq dore nga cmimi, deklarata ekstreme qe do ndrýshoje...

E fùndit! Luizi heq dore nga cmimi, deklarata ekstreme qe do ndrýshoje fatin e BBV

Me sígùri Luizí ka thënë se çifti do të jetë në finale teksa këngëtari dëshiron që t’ja jap çmímin e madh të dashurës së tij.

Luizí: Tani unë dhe ti jemi në finale, që të dy dhe e fiton ti. Kiara: Ç’pate Lui? Luizí: Kam vèndòsur me ta dhënë ty, sepse të dua shumë për Zotin. E mèríton. Kiara: Po ík o Lui, ík.

Nderkohe sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sùlon u komentuan hyrjet e reja në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Të ftuarit u ndálën te Jori Delli, modèlja që është kthýer në krýefjalë të këtyre ditëve për shkák të ngácmimeve me Luizín.

“Unë shoh që ka shumë kimi mes atyre të dyve”, tha Sotira Jankùlla, një dekláratë për të cilën ra dakord edhe Albatros Rexhaj.

“Luizí ka kimi me çdokënd aty brènda, përveç Kiarës. Në 30 ditë që janë çift s’ kemi parë një puthje tamam mes tyre. S’ ka fare pasion, ku janë káfshimet. Ne s’ jemi në shekùllin 17 për të kuptuar që ato puthje s’ kanë pasion”, tha ai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments