Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos e besoni po deshèt! Ja plani tròndites i Topit per te...

Mos e besoni po deshèt! Ja plani tròndites i Topit per te nxjerre Luizín hùmbes

Çfarë nuk po dëgjojmë çdo ditë. Edhe kjo na dùhej?! Prit, më lër të flas. Më li të flas* Po, jepi. Që dje, kur Romeo Veshaj u shprèh se do të jetë i vetëm në sezonin e radhës të “Më lër të flas”…Do të jetë apo këtë donte ai të besonim ne? Nuk e di këtë gjë, mbètet për t’u parë. Të lutem, më lër të flas.

Më fál, vazhdo. Po thoja që fíll pasi u përhap lájmi që Donaldi nuk do të jetë këtë sezon në “Më lër të flas”, disa ndjèkës komentuan se mòs ndoshta do të fùtet në “Big Brother”.

Krejt nga hiçi? Siç dùket po. Mirëpo tani ka disa postime të çuditshme.Që janë? Sara Hoxha shkroi: “Po Donald Veshaj ku është?

Apo mòs vallë do të ríkthehèt te shtëpia e tij e preferùar?”.Ëhë. Po pastaj?! “Ta shohim, prisni dhe pak” u përgjígj Donaldi.

Pra, është e sígùrt që nuk do të jetë Donaldi në “Më lër të flas”. Nuk di ta them këtë, por postimet e Borës dhe Donaldit për shembùll këtë lënë të nënkuptuar.

Edhe një herë, ndoshta këtë duan ata të besojmë ne. Ti dýshon çdo gjë? Gjithmonë?Jo. Por më dùket disi e çuditshme hyrja e Donaldit në BBVA. Maksimumi mùnd të hyjë si “i filtrùar” *me zèrin e Maestros* ose për ndonjë rrèng banorëve. Ndoshta.

Sidoqoftë, dikush t’i thotë produksionit të BBVA që do të ketë dhe “Big Brother 3”; nuk kanë pse i fusin të gjithë personazhet këtë sezon. Qartë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments