Friday, September 29, 2023
HomePetsZbulohet plani i fshèhtë! Keisi brenda në shtëpi për të ndarë Kiarën...

Zbulohet plani i fshèhtë! Keisi brenda në shtëpi për të ndarë Kiarën nga Luizí

Të martën, tre konkurrèntë të rinj iu báshkùan shtëpisë së “Big Brother VIP” për të ndrýshuar ujërat e lojës. Keisi Medini, Tan Brahimi dhe Bledi Mane ishin tre emrat që iu báshkùan banorëve të vjetër, dùke “shqètësuar” disa prèj banorëve e dùke gëzuar disa prèj tyre.

Vajza e Sabianit, Keisi Medini, u shprèh që në klipin prezantues se konkurrèntja që simpatizonte më shumë ishte Kiara, dùke u afrùar mènjèherë me të sápo hyri në shtëpi.

U dùk síkur vajzat nisën një miqësi, mirëpo prodùksioni paska të tjera plane për Keisín dhe gjíthmonë planet e tyre janë t’i bëjnë dèm Luizít.

- Advertisement -

Ajo është detyrùar prèj tyre jo vetëm të afrohèt me Kiarën por edhe t’i bëjë pyetjen që do të prishë ekuilibrat e márrëdhënies së tyre: “Je e sígùrt për lídhjen që ke me Luizín? Po síkur ai të ketë díkë tjetër jashtë?”shihvideon

Si një person që e ka parë situatën nga jashtë, di çfarë bèhèt në shtëpi dhe ka ínfòrmacion për jetën jashtë të banorëve, është e prítshme që Kiara t’i besojë fjalëve të Keisit dhe të dýshojë për márrëdhënien e sáj me Luizín.

Kështu, prodùksioni do të pèrdorë fare thjeshtë për klíkime drámat e márrëdhënies së dy të rinjve, siç ka bërë gjíthmonë me çdo çift në reality show.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments