PLÁS KÉQ/ Romeo Réfuzon Finalen? Vlonjati deklaron vendimin e papritur qe mori

Debatet mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos dùket se nuk kanë fùnd në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Aktori dùket se është nxèhur mbrëmë me Eglën, të cilës në një moment iu drejtua dùke i thënë se ‘është bërë e pafytyrë fare’.

“Je bërë e pafytyrë fare, njeri fáls që ecën në majë të gishtave në fálsitetin tënd.

Copa e fálses, na e ka shpíf. Tregon bukëshkálurin ajo, kam luftuar nga dita 1 për fytyrën e sáj. Njeri i paqëndrueshëm. Si nuk i vjen zor asáj gruaje”, i tha Romeo áktores.

Ndërkohë teksa po bisedonte me partnerèn e tij, Heidi Baci, Veshaj shprèhèt se më mirë të mòs e kishte çuar në finale.

“Më mirë të mòs e kishte bërë atë zgjèdhjen se po më dèl nga hundët. Po më dèl nga hundët. Finalja po më dèl nga hundët”, thoshte Romeo.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...