Friday, September 29, 2023
HomeGenelPlas muhabeti kèq mes Kristit dhe Luizít: Ti je kokrra e m*t*t

Plas muhabeti kèq mes Kristit dhe Luizít: Ti je kokrra e m*t*t

Tensionet dhe debátet në shtëpinë e Big Brother nuk kanë të munguar nga momenti në moment. Në shumë raste Kristit i janë kùndèrvënë ndáj sjelljes dhe raportin me të tjerët.

Përplasje me të ka pasur edhe i këngëtari Lorènc Hasrama përveç Qetsorit dhe Luizít. Në një moment Kristi i thotë banorëve se ata i dùken të gjíthë si zvárraníkë.

Kristi: E di si më dùkeni ju mua? Lorènc: Hë fol? Kristi: Ju më dùkeni të gjíthë si zvárraníkë. Luizí: Po ti e di çá je ti? Kristi: Jo nuk e di. Luizí: Ti je kokrra e mu**t

- Advertisement -

Tashmë llògaria zyrtare e këngëtarit nga ‘Luiz.Ejlli’ e cila thýe rekord, është kthýer në ‘Ina.Ejlli’Ky ndrýshim i paprítur ka habitur gjíthë publíkun, por ka qenë ish fituesi i “Big Brother” i cili ka reaguar për këtë ngjárje. Sipas Anaid Kalòtit ka qenë televízíoni ai i cili ka tèntuar të márr në zòtërim imazhin e Luizít e si pásojë edhe Instagramin e tij.

Ne videot e shperndara në rrjèt qárkùllohèt se të gjítha këto tema, akùza…do të diskutohen në Prime, ku nderkohë në nominim është Kiara dhe Olta.

Gjithë fokusi i dy banoreve që janë në nominim do të shkòjë tek dekláratat e Luizít, ku për të mbájtur Kiarèn në lojë do të deklárojë se prodùksioni nuk e ka shfrytëzuar për asgjë dhe do hèqí të gjítha dýshimet nga prodùksioni.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments