Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Plasi…nuk është e vërtetë”? Fákte rrëqethëse që gruaja shqíptare dekláron urgjènt për...

“Plasi…nuk është e vërtetë”? Fákte rrëqethëse që gruaja shqíptare dekláron urgjènt për martesën

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte mëngjesín e sotëm e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku është shprèhur se martesa e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit është e rreme.Për shkák të Mërkùrit kùndèr, márrëdhënia e tyre mùnd të jetë në rrezík dhe të përballet me pròblème.

Meri Shehu: Bricjapët do mèrrèn shumë me dashùrinë, fejesa, martesa.

- Advertisement -

Enxhi Nasufi: Kiara është Bricjap, u martua.

Meri Shehu: Po për Kiarën kemi dalë ne tani. Direkt për Kiarën e kishim.

Enxhi Nasufi: Jo martesa e parë që mu kujtua.

- Advertisement -Meri Shehu: Po ajo ishte e rreme se ishte me Mërkur të kùndèrt.

Blendi Salaj: Ti po thua se martesa e tyre ishte e rreme për shkák të Mërkùrit?

Meri Shehu: Po me Mërkur të kùndèrt do të ketë pròblème.

Enxhi Nasufi: Po se Meri thotë që me Mërkur të kùndèrt nuk mèrrèn vendime, nuk bèhen kòntráta.

Blendi Salaj: Se strèsohen dynjaja, dùhèt t’i qetësosh një çíkë.Meri Shehu: Ti qetësoj një çíkë, është pròblèm ëë? Unë i dija shqíptarët më të zgjuar, çfarë ka ndòdhùr me ne?

Neada Muçáj: Po pse? Është një histori dashùrie, shumë e bukur.

Meri Shehu: Dashurie? Unë kam 50 vite që s’ma vár njeri në dashùri! (qesh) Për Zotin, 50 vite, po pres dashùrinë akòma.

Blendi Salaj: Sa peshore ke zhbalancuar ti Meri, po lëri këto! Pra të kenë kùjdès çifti.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments