Ilnisa Agolli shtátzènè? Gazetarët Nxjerrin SÉKRETIN qe Shqíptaret nuk e Dinin

Mbrëmë në Prime e ”Big Brother Albania Vip 3”,

Meritoni u suprizua nga një tákim shumë emocional nga e dashura e tij,

Ilnisa Agolli, po ashtu ish-konkùrènte në këtë edicion. Shumë puthje dhe lòt mes çiftit.

Ky tákim është komentuar edhe në emisionin ”Shqípëria Live”, ku gazetarja Neda Balluku foli për një shtátzani të dýshuar të Ilnisës.

”Vetëm mua mu dùk Ilnisa si shtátzènè? Vetëm mua më dhá një ndjesi síkur është shtátzènè”,-tha Balluku. Edhe Olta Shèta, e cila ka qenë në Big Brother vite më parë, tha të njëjtën gjë, që Ilnisa i dhá ndjesínë síkur është shtátzènè. ”Mbeti pa fjalë gjatë tákimit, dhe nuk ndòdh që Ilnisa të mòs ketë fjalë”. Gazetaret folën edhe dùke u bazuar tek veshja e Ilnisës, që i trègònte një bark si shtátzènè.

Ilnisa dhe Meritoni dy ishin të prèkur thèllësisht nga tákimi, ka qenë Ilnisa ajo që ka emocionuar më shumë publíkun. Vargjet e sáj dhe dedíkimi i ndjèrë për Meritonin kanë dhùrùar një moment të paharrueshëm dhe kanë treguar thèllësínë e ndjenjave të tyre.

Ky ríkthim i Ilnisës në ”Big Brother Albania Vip 3” jo vetëm që ka ríkonfirmuar lídhjen emocionale mes të dyve, por edhe ka dèshmuar se ndjenjat e kríjuara brènda shtëpisë më së shumti vazhdojnë të jetojnë edhe jashtë sáj.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...