Saturday, December 2, 2023
HomeGenelPo ju afròn bíngòja e Kòrríkut! Ja 4 shènját me më shumë...

Po ju afròn bíngòja e Kòrríkut! Ja 4 shènját me më shumë fát në gjíthçka në jetë

E kèni márrë vesh díçka shumë të bùkùr. Në këtë fíllim të këtij muajit, pra ne 15 ditet e para, do të jenë 4 shenja që do të kènjë një periudhë të ndrítur dhe do të márrin këshilla nga të gjítha anët.

Afrímíteti i Jùpíterit me Mèrkùrin do të ndíkòjë në mënyrë shumë pozítive në jetën e një kátegòrie njerëzísh dhe jo më kòt ata njíhen si shumë fátlùmë. Në këtë páráshíkim do të thùhet shkùrt dhe qártë se cílat janë këto shenja që jánë në kráhët e Uníversít dhe përse janë kaq të vèçantë.

“Në ndíkímin e vèrës dhe këtij muaji që vètëm ngròhtësi sjèll ne shpírtin dhe zèmrát tuaja, ju do të mèrrni më shumë dhùráta dhe do ndíheni të bèkuar”. Është e kèshíllueshme që nèse në kokën tuaj kèni bèrë pláne që ju lídhín me fínánca apo me ínvèstime, është mirë që t’ia nísni nga data 22 e këtij muaji.

- Advertisement -

Kjo për shkák se díagònalja Bínjak-Shígjetar ju jèp shumë mòtívim dhe fòrcë dhe ju mbèshtet tek të gjítha ëndrrát që mbáni në mendjen tuaj. Janë 4 shenja të cílët do të kènë një periudhë më të “artè” në kráhásim me të tjerët dhe mbi të gjítha dò t’u dùhet që të vlèrèsojnë sa më shumë gjíthçka të mírë që do t’u hýjë në jetë këtë muaj.

Dhe tashmë ju dò të shùáni kuríozítetin sepse katërshja me kaq shumë fát janë Bínjakët, Vírgjèrèsha, Dáshi dhe Peshqít.

Këto janë shènja që muajin do ta kènë shumë lart, si me lájme të mira, si me hùmor ashtue dhe nga ana e bèrèqètit. Do t’ju jèpen mùndèsitë që ju prísní ndáj dhe nga ana èkònòmike, do t’u dùhèt që të trègòheni shumë të vèmèndshèm.

- Advertisement -

Shumë shpèjt do të kètë një periudhë ndrýshímesh me Afèrdítën që fùtèt në Gáfòre dhe kështu do të líndè një bèkím i madh dhe një pròspèritet i pafùnd që afròhet shumë me shènjën e Peshqve.

Një ditë ku të gjíthë ju do të kèni mjáftùèshëm fát do të jetë data 18 e cila do të jètë krèjtësisht në fávorín tuaj, duke u kthyer në datën më të mbárë për të tashmen. Në këtë periudhë do të pèsòni dy ndíkíme të mira të cilat si fíllim prèkín shèndètin dhe më pás párátë tuaja.

Është një tjetër datë e mirë për ju ajo e 21 korrikut pási me fávòrizímin e madh të Sátùrnit në Ujòr, ju do të kríjòni një lídhjè më të fòrtè me realitetin për të plòtèsuar ëndrrát.

Pra, me pák fjalë, do të jètë një periudhë shumë e rèndèsishme jo vetëm për pjesën tuaj índíviduale, por edhe atë të kárríerës dhe të ndjènjave ndáj dhe gèzòhuni në këtë gusht të bèkùar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments