Nje Dite Para PRIME/ Jùl Deda shpèrthen në lòt. Çfarë ndòdhi në BBV?

Mbrëmja e djeshme u shoqërua me shumë emocione në shtëpinë e BBV,

pasi të gjíthë banorët kanë ndjèkur natën e parë të spektáklit,

kur ata hynë një nga një në shtëpinë e edicionit të tretë të reality show-t.

Një prèj konkurrèntëve që përjetoi emocione më të fòrta ishte Jùli, i cili ndërsa pa klipin e prezantimit të tij, párá i dòli edhe i ati.

Kjo bëri që Jùli të mòs e përmbájë veten dhe të shpèrthejë në lòt.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...