“PLASI” prap ne BIG BROTHER! Para 5 minutash u be M*ti Mullar, ja Ngjarja e Rénde

Egla Ceno e ka nisur ditën e sotme me një debát me Françeska Muratin

Kjo e fùndít, pasi áktorja e njohur u skualifíkua nga “Big Brother VIP3” vèndòsi që gjërat e sáj ti vèndòste te sirtari që më parë e kishte Egla.

Ceno i ka kèrkuar që t’i lirojë sirtarin, por Françeska nuk e ka pranuar një gjë të tillë. E si pásojë Egla ka nisur me òfèndimet kundrejt sáj.

Pjesë nga debáti:

Egla: Miss-et kështu përgjígjèn

Françeska: Nuk dua, se ky është ambíenti im

Egla: Kështu përgjígjèn miss-et

Françeska: Kështu përgjígjet Françeska

Egla: Kush është Françeska? Një copë mishi me dy sy kam idenë

Françeska: Ashtu?

Egla: Po

Françeska: Me thënë të drejtë të gjíthë jemi një copë mishi me dy sy

Egla: Po ti më shumë shpirti

Françeska: Díkush më shumë, díkush më pak

Egla: Je një palluqe që ecën me dy këmbë

Françeska: Faleminderit

Egla: Që i vjen dhe goja erë për më tepër

Françeska: Faleminderit

Egla: Puçrrat të paskan íkur, çá ke pèrdorur?

Françeska: Kam qenë lárg teje

Egla: Nuk je një gocë e mirë

Françeska: Pse?

Egla: Sepse nuk je

Françeska: Nuk ke arsye fare

Egla: Je një kukuth

Françeska: Uaa do qáj më the kukuth, ooo vdíqëm. Ja u ríkuperuam kaq shpèjt, tani ec. Mu zhdùk se nuk ta duroj dot këtë surrat.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...