Friday, September 29, 2023
HomeGenelPo ky DENIM pse erdhi…? Luizí i përgjígjet publíkisht Kiarës

Po ky DENIM pse erdhi…? Luizí i përgjígjet publíkisht Kiarës

Luizí ka ndarë sot një foto të tij në Instagram dhe báshkëngjítur me të shkruan: “Ndalohen komentet”.

Në këtë postim mènjèherë ndjèkësit e tij kanë lënë nga një koment, por vëmendjen e mori ai i Kiarës, e cila i shkruan: “Po tani çá dènimi márr?”.

Përgjígja e këngëtarit të dashur për publíkun ka ardhùr mènjèherë dhe ishte kaq romantíke: “Je e dènuar të më kesh në krah gjíthë jetën”.

- Advertisement -

Tashme dùket se Luizí dhe Kiara nuk do te ndáhen me kurre nga njeri tjetri pasi cifti ka gjetur nje kimi ekzákte dhe se periudhát e tyre te errta tashme i perkasín te shkùares.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments