Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Po si ta Nxorri Goja mor Ermal…”, Ai Sapo tha nje Akuze...

“Po si ta Nxorri Goja mor Ermal…”, Ai Sapo tha nje Akuze Tronditese per Luiz Ejllin

pasi eshte shpallur si fitues i BBV 2 Vip Luiz Ejlii dashje a pa dashje eshte kthýer ne personazhin me te dashur nga shqíptaret.

Ata e ndjèkin kengetarin shkòdran si ne rrjètet sòcíale, ashtu edhe ne cdo dalje te tij si ne publík ashtu edhe ne televízor, dùke i treguar nje mbeshtètje te pafùnd per njeriun qe tashme quhèt si Luani i Shqíptareve.

Duket se kjo gje e fùndít nuk ka káluar aspak mire ne syte e disa prèj personazheve vip te se shkùaresh ne Shqíperi dhe nje nder ta eshte áktori i humorit Ermal Mamaqí.

- Advertisement -

Ky i fùndít eshte shprèhur se Luiz Ejlli padýshim qe e ka mèrítuar shpalljen si kampion dhe fitues i edicionit te BBV por sipas tij fama e Luizít nuk do te zgjase shume pasi shkòdrani eshte nje personazh qe do te jetoje vetem momentin.

Madje Ermali shton se Luizí gjíthe kete fame qe ka márre nuk do te dije qe ta menaxhoje per mire dhe se sápo te nise edicioni i rradhes se BBV Vip 3, Luiz Ejlli do te kthehèt ne nje harrese tòtal. Kjo te pákten eshte mendimi i Ermalit.

Mbetet te prítet nese kjo do te ndòdhe apo eshte thjesht nje deklárate nga áktori i humorit, i cili prèj nje kohe te gjate dùket se ka hùmbur disi nga skena dhe se per te treguar se eshte ende “gjalle” ka perdorur kete eklárate thùmbuese per Luiz Ejllin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments