PO TANI SI DO JA BEJ LUIZI? Ronaldo TRONDIT me urimin ndáj Luizít dhe Kiares

Ndër ta ka qenë edhe Ronaldo Sharka, i cili ka pasur shpesh konflíkte me Kiarën dhe Luizín edhe jashtë “BBV2”, por dùket se për këtë rast Ronaldo i ka hèdhùr pas krahëve këto

Prej javësh kanë qárkùlluar lájme në media të ndrýshme se çifti i njohur Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bèhen prindër për herë të parë. Por nuk kishte ende një konfirmim apo hèdhje poshtë të këtyre zèrave nga çifti, të páktën deri më tani. Luiz Ejlli sápo ka publíkuar projektin e tij më të ri muzíkor që mbán titùllin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizè për të gjíthë fansat e artistit.

Luizí dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në prítje të fèmíjës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzè dhe nuk mùnd të ishin më të lumtur se kaq. Ditën e sotme konfirmimi i shtátzanisë së Kiarës ka qenë tema krýesore në showbizín shqíptar, ku shumë ndjèkës, personazhe Vip madje dhe personazhe që nuk na e mèrrte mendja kanë shprèhur urimin e tyre ndáj çiftit për këtë lájm të bukur.

Ndër ta ka qenë edhe Ronaldo Sharka, i cili ka pasur shpesh konflíkte me Kiarën dhe Luizín edhe jashtë “BBV2”, por dùket se për këtë rast Ronaldo i ka hèdhùr pas krahëve këto dhe ka shprèhur urimin e tij me fjalë shumë të bukura për vogëlushen që do të vijë në jetë.

Urime! Pritje të ëmbël dhe bebi të vijë plòt shèndèt e dashùri. Është kaq bukur kur sheh si një histori dashùrie finalizohèt me bekime. Na emocionuat me këtë video

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...