Edhe DY JAVE por Julin e Pret Kjo Ngjarje ne Shtepi Vetem Afer Fundit

Edhe dy javë na ndájnë nga finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother Vip dhe finalisti i parë i këtij sezoni është Romeo Veshaj.

Ndërkohë që mbrëmjen e djeshme u hap një televotim për finalistin e dytë të këtij sezoni, mes Jùlian Dedës dhe Meriton Mjekiqít.

Ky televotim është komentuar nga banorët si një televotim i fòrtë pasi të dy banorët janë nga lojtarët të cilët kanë dhënë shumë në lojën brènda shtëpisë më të famshme.

Së fùndmi Graciano, Françeska dhe Egla kanë diskutuar në lídhje me këtë televotim se kush nga dy banorët do të shkòjë në finale si finalisti i dytë. Graciano gjatë bisedës është shprèhur me bindje se këtë televotim dùhèt ta fitojë Jùli, ndërsa Françeska ka kùndèrshtuar dùke thënë që përveç Jùlit edhe Meritoni ka dhënë shumë për lojën brènda në shtëpi.

Egla në mëdýshje për banorët ka reaguar dùke thënë që Jùli është mashtrues báshkë me Meritonin sepse edhe ky i fùndít ka fílluar të luajë një lojë si të Jùlit. Sipas Eglës Meritoni ju jep zè çfarë do lloj gjëje që Jùli bèn.

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe Graciano dùke shtuar që ata shihen në sy kur diskutojnë për të konfirmuar me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...