Friday, September 29, 2023
HomeGenelPo vjen Shtatori, Lájmi qe ju tròndit per diten më me fat...

Po vjen Shtatori, Lájmi qe ju tròndit per diten më me fat për 12 shenját e Hòròskòpit

Prej pak ditësh kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e Vir.gjëreshës, shenjës së fíksuar pas detajeve, rregùllave e organizímit! Me fùndin e gushtit e po shkòjme drejt  shtatorit, një stine e një sezoni të ri, Vir gjëreshën e pret një jetë e rë!

Sigurisht shkëlqímin më të madh, një shenjë e ka në muajin e lindjes, por kjo nuk do të thotë që ato tëe tjerat lihen plòtësisht në hije. Shtatori páráshíkohèt të jetë një muaj i mbárë për të 12-a shenjat e zòdíakut, ndáj artikulli do të rèndisë më poshtë ditët më fatsjellëse për të gjíthë ju!

Vir.gjëresha- 10 shtator, Më në fùnd do i jepni zgjídhje një pròblèmi të vjetër që ju ka márrë jo pak energjí e kohë.

- Advertisement -

Peshorja- 13 shtator, Dr.ejtësia është vèndòsur! Do të h.iqni nga shpatùllat një barrë që e mbánit padrèjtèsisht Idetë tuaja do të márrín formë dhe nuk do e besoni sesa të motivuar do të ndiheni për të ndjèkur ëndrrat tuaja.

Shigjetari- 4 shtator, Do u hapni dyer mùndësive të reja dhe do thýeni bárríerat që kishít ndërtuar rreth vetes. Kjo periudhe per ju eshte e arte pasi 3 nga endrrat me te medha ju realizohen.

Bricjapi- 18 shtator, Dilemave tuaja u vjen fùndi dhe në dritë të tunelit më në fùnd do të shihni dritë. Ju jeni nje nga njerezit me te vecante ne bote qe do tju ece shume mbare ne pune dhe me parate.

- Advertisement -

Ujori-  (2 shtator), Mirëqenia juaj vlen më shumë se çdo gjë tjetër, ndáj fokusohuni tek gjërat që ju bëjnë juve të lumtur. Me pak fjale ju do te no..toni ne nje mireqenie qe ju e meritoni.

Peshqít-28 shtator, Nga lárg do ju vijnë lájme të gëzueshme që i keni prítur prèj kohësh. Do te jete nje punesim i ri ne nje vend qe ju shume kohe me pare e keni enderruar dhe tashme do ta pr.ekni ne realitet.

Dashi-23 shtator, Kini kùjdès se si i bèni pyetjet, përgjígjèni apo i shprèhni pakënaqësitë tuaja, sepse mënyra e g.abuar mùnd t’ju hapë më shumë pùnë nga se keni menduar.

Demi-8 shtator, Do të zhgènjeheni nga díkush që ju ka premtuar shumë, por më mirë një fùnd i dhímbshëm sesa ta ùshqeni veten me shpresa e të v.uani një dhímbje pa fùnd.

Binjakët- 22 shtator, Fusha e ndjenjave do të jetë ajo e favorizuara këtë periudhë, ndáj përgatituni për surpriza! Do te liroheni nga nje b.rarre shume e madhe qe ju kishte k.apur dhe keshtu do te perjetoni momentin me ma.gjik te jetes.

Gaforrja- 6 shtator, Do të hyni në një fazè të re, që do të ndrýshojë mënyrën sesi i shihni gjërat. Do të dilni paksa nga vetja dhe nuk do të jeni aq të sjellshëm me të gjíthë (të páktën me ata që nuk e mèrítojnë)

Luani- 26 shtator, Do të ndiheni të pavárur dhe kështu të fùqíshëm si do të jeni, do të bèni përpárá! Ndonëse sezoni juaj mbároi, nuk ju ndál dot askush.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments