Friday, September 29, 2023
HomeGenelPo Xhirojne rrjètin me Shpejtesi, Dalin Fotot Luizí báshke Olten ne krevat...

Po Xhirojne rrjètin me Shpejtesi, Dalin Fotot Luizí báshke Olten ne krevat dùke…

Filmi ‘Në kuadër të dashùrisë’ është një nga prodhimet më të komentuara të momentit, ku të gjíthë ndjèkësit janë të entuzíazmuar të shíkojnë personazhèt e tyre të preferùar në áktrim.

Këto janë disa prèj fotove të shkëputura nga filmimet.

Teksa thuhèt se mùnd të publíkohèt në muajin tetor, ‘Top Channel Films’ vazhdimisht i ka pèrditësuar mbështètësit me copëza nga xhirime, momente nga backstage, dhe pak nga dy protagonistët Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, të cilët në një moment janë edhe në shtrat.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments