SKÁNDAL/ TCH “DÓGJI” Drini Zeqon dhe fut ne Big Brother dòktorin e C*cave

Pak kohe me pare Drin Zeqo per arsye personale u largua nga gara dhe Top Channel edhe pse e dinte qe Deini kishte popullaritet, serish nuk i ofroi me asnje shans te kthehej ne shtepi.

I ftuar në emisionin “S’e Kam Me Ty” ka qenë Doktori Skerdi Faria.

Ai ka zbùluar më shumë detaje në lídhje fenomenin BBV që na ka përfshirë të gjíthëve dhe është kthýer në temë krýesore diskutimi.

Nëse do të kishte márrë një ftesë për të qenë banor i shtëpisë së BBV a do të kishte pranuar Skerdi Faria?

Edhe po edhe jo. Po sepse është një eksperiencë e veçántë dhe uníke që të qëndrosh me shumë njerëz të kalosh 24 orë me ta por të bësh pùnët, të shkëputesh tòtalisht nga rrjètet sòcíale, nga librat dhe komuníkimi që ke me botën që të rrethon.

Futesh aty brènda koha íkën dhe nuk e kupton çfarë ka ndòdhùr jashtë, nga njëra anë është edhe e fríkshme. Për aq sa e njoh unë veten nuk mùnd të rrija dot brènda i mbýllur.

Shpesh bèhem i padurueshëm për veten time, nuk duroj dot veten jo më të duroj të tjerët në momente të cáktuara që ndoshta do thoja

“Më fálni por unë do të dal”. Kjo do të ishte një hùmbje për veten time, përballë vetes sime sepse do të thotë që dorëzohesh përpárá një sfíde.

Në fùnd të fùndít është një lojë ku dùhèt të kesh nèrva, durim dùhèt edhe të rezístosh që të shkòsh deri në fùnd. Për këto arsye përtej pùnës dhe familjes unë nuk do të fùtesha në BBV.

Po si opinionist i “Big Brother VIP” a e sheh veten?

Si opinionist mùnd të ishte e lezetshme.

Leave a Reply