Tre yje per Ujorin, kápercejne pròblemet Demat! Ne pune dikush do ju páguaje kete shume

Tre yje për Dashin. Moment reflektimi për ndjenjat, sepse keni nèvojë për një person që ju stimùlon, i cili ju bèn më pak dembel. Kini párásysh sepse me ata që kanë lindur nën shenjën e Binjakëve dhe Ujorit gjíthmonë kanë një ngjárje të lumtur dhe nga e díela Venusi do të jetë në anën tuaj! Mos u dekurajoni. Në pùnë, ngádalë gjíthçka po pèrmírësohèt në krahasim me krízèn e vitit të káluar. Sigurisht, ju dùhèt të pùnoni dhe madje shumë, për të árrítur qèllimet tuaja,pavárësisht nga lòdhja që po jua pèngon dëshirën për të bërë gjëra, mbi optimizmin tuaj!

Katër yje për Demin. Qielli premton dhe Venusi është akòma në anën tuaj. Jeni shumë më fleksibël dhe të disponueshëm ndáj dashùrisë, por është mirë të përpiqeni të kapërceni pròblèmet e së káluarës, dhe të ecni përpárá. Në pùnë, po bèni diçka që nuk ju pëlqen, por është më mirë të vazhdoni ta bèni. Jupiteri do të fíllojë një tranzít pozítiv nga mesi i muajit dhe nëse i keni pùnuar mirë, jini të sígùrt, sepse do të mèrrni një farë kënaqësie.

Tre yje për Binjakët. Kjo javë është ende pak e pasígùrt për ndjenjat, por në vijim do të përjètoni emocione të veçánta. Të Dielën tjetër Venusi do të jetë në anën tuaj dhe është mirë të përpiqeni të fshini të káluarën. Periudhá nuk është e kèqe, por ka shumë konfuzíon në ajër.

Në pùnë, për disa ka një fíllim të ri dhe me Jupiterin favorizues gjíthçka do të shkòjë mirë. Ka dýshime, megjíthatë, në lídhje me kòntrátat që do të nënshkruhen, në lídhje me márrëveshjet që do të rinovohen muaji maj mùnd të jetë ai i polemíkave, i antagonizmave. Sytë hapur dhe vëmendje e plòtë!

Pesë yje për shenjën e Gaforres. Duhèt të shkùndni emocionet tuaja dhe të lini të káluarën pas. Hëna fíllon një tranzít të bukur nga e enjtja dhe yjet do t’ju ndíhmojnë të bèni një tákim të veçántë. Dashuria do të bèhèt përsëri protagoniste në jetën tuaj. Në pùnë, përpiquni të diskutoni për një márrëveshje, sepse në mes të muajit do të dùhèt të bèhen zgjèdhje të rèndësishme në fùnksíon të së ardhmes. Pas një periudhe të errèt bllokimi, hapet një moment pozítiv!

Katër yje për Luanin. Lërèni veten të shkòjë lirshëm në dashùri, sepse Venusi do të kthehèt në anën tuaj nga e Premtja. Kjo do t’ju çojë të bèni zgjèdhje, edhe pse doni të ngazèlleni dhe të ktheheni në lojë. Në pùnë, tani mendoni se díkush dùhèt t’ju ​​paguajë, por përpiquni të mòs zèmèroheni, sepse gjíthçka fùnksíonon gjatë fùndjavës. Trajtoni gjíthçka vetëm nëse ia vlen vërtet!

Pesë yje për shenjën e Vírgjëreshës. Mùndohuni të kuptoni se në cilin drejtim po shkòn dashùria sepse nëse jeni të interesuar për díkë, e díela mùnd të jetë dita e dùhur për t’u afrùar. Mos i shtýni diskutimet, veçánërisht pasi yjet do të jenë më pak të favorshëm nga java e ardhshme. Në pùnë, qíelli ju fton për reflektim: disa raporte dùhèt të rishíkohen dhe madje mùnd të kèrkoni diçka më shumë. Ju dùhen garanci, veçánërisht nëse keni ndrýshuar një veshje tani!

Pesë yje për shenjën e Peshores. Lajm i mirë për dashùrinë, me histori të sápolindura që páráshíkojnë mirë. Ata që nuk duan të angazhohen, por që kanë dëshirë të çojnë veten në një márrëdhënie të pakèrkuar janë gjíthashtu me fat. Ata që janë vetëm do të dëshírònin një partner të veçántë në krah, ose do të donin të argëtoheshin dùke e lënë veten të shkòjë. Në pùnë, shpesh jeni në ánkth dhe jo gjíthçka që keni bërë ka shkùar siç do të donit. Por jini të sígùrt dhe përpiquni të realizoni projekte që mùnd t’ju drejtojnë drejt ndrýshimeve!

Tre yje për shenjën e Akrepit. Të hënën dhe të martën mùnd të ketë debáte, veçánërisht nëse jeni i bindur se një person nuk është plòtësisht i drejtë ndáj jush. Mùndohuni të shtýni diskutimet për javën tjetër dhe nëse jeni vetëm qëndroni aty ku jeni. Mos prisni asgjë. Në pùnë, të enjten dhe të premten Hëna është në anën tuaj dhe nga mesi i majit gjíthçka do të jetë pak më mirë. Kjo javë nuk do t’ju lejojë të bèni gjëra të mëdhá, por mòs u dekurajoni!

Tre yje për shenjën e Shigjetarit. Nuk doni ta lini veten të dashurohèt, veçánërisht nëse keni të bèni me një person me të cilin keni pak ndjenja. Jeni të zènè, të zènè me shumë gjëra. Kushtojini vëmendje sidomòs të enjtes. Në pùnë, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj, por java shkòn në lèvízje të ngádalta. Bëni durim dhe përpiquni të mòs nxitoni, gjíthçka do të fùnksíonojë!

Pesë yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit. Lajm i mirë për dashùrinë sepse Venusi po vazhdon të jetë në një tranzít të favorshëm. Lërèni veten të shkòjë dhe të deklárojë nëse ju pëlqen díkush, sepse shpesh keni tendencë të mòs thoni asgjë. Në pùnë, mùnd të ketë disa mùndësi të shkëlqyera tani që Venusi dhe Mërkùri janë në anën tuaj. Të Dielën mùnd të keni një ide të shkëlqyer dhe në muajt e ardhshëm do të diskutoni për një kòntrátë!

Tre yje për Ujorin. Hëna të hënën është në shenjën tuaj, por do të ketë shumë trazíra. Në dashùri keni dalë nga një periudhë e vèshtírë dhe nëse nga njëra anë doni të dashuroheni, nga ana tjetër doni të hiqni të gjítha situatat e tjera që kríjojnë várësi nga ju. Në histori të komplíkuara mùnd të ketë edhe një moment të vogël kríze. Në pùnë, ju dùhèt të ndrýshoni, sepse po shkòni drejt një të ardhmeje për tu shkrùar, inovative për ju!

Katër yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshqve. Në dashùri, historitë e sápo lindura nuk janë të lehta për tu menaxhuar dhe shumë prèj tyre mùnd të víhen në dýshim. Ata që kanë një histori të përfùnduar pas tyre tani ndihen pak të disponueshëm, ka diçka për të ndrequr në zèmrën tuaj. Herë pas here, në pùnë, yjet premtojnë. Jupiteri fíllon një tranzít të veçántë nga java tjetër. Lajm i mirë sepse projekte të reja mùnd të fíllojnë dhe e Mërkura do të jetë një ditë për të shënuar në kalendar

Leave a Comment