TÚRP TURP TÚRP SI E LEJOJ PRÓDUKSIONI KETE! Një mesazh zanor per Romeon, banori HÚTOHET komplet

Disa metra lárg shtëpisë me anë të disa bokseve, Romeo ka márrë një mesazh zanor nga Doanldi

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë një helíkopter ka káluar mbi shtëpinë e “BBV3” për Romeon. E këtë herë nga fansi i tij më i zjárrtë, binjaku i tij Donaldi, i cili ka hèdhùr nga helíkopteri kárafila për vëllain e tij. E jo vetëm kaq disa metra lárg shtëpisë me anë të disa bokseve, Romeo ka márrë një mesazh zanor nga Doanldi, i cili i thotë:

Donald: E di që nuk ka qenë e lehtë për ju prandáj ju uroj suksese të gjíthëve gjysma ime ti je shembùlli i vërtetë i forcës dhe kampion i durimit, kampion në sytë e mi, I love you

nderkohe qe kan shperthýer edhe fansat e Big Brother dùke thene qe kjo eshte tùrp apo qe prodùksioni po i jep info edhe ndíhmon Romeon!

TURP TURP TURP SI E LEJOJ PRODUKSIONI KETE! Një mesazh zanor nga Donaldi, ja çfarë i tregon ai Romeos qe e GEZOI pa mas...TURP TURP TURP SI E LEJOJ PRODUKSIONI KETE! Një mesazh zanor nga Donaldi, ja çfarë i tregon ai Romeos qe e GEZOI pa mas...TURP TURP TURP SI E LEJOJ PRODUKSIONI KETE! Një mesazh zanor nga Donaldi, ja çfarë i tregon ai Romeos qe e GEZOI pa mas...

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...