Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelPrísni 8 qershòrín! “Námí” do ju ndòdhë, zbùlojeni sipas shenjës që kèni

Prísni 8 qershòrín! “Námí” do ju ndòdhë, zbùlojeni sipas shenjës që kèni

Shumica prej nesh e njòhín 8 qershorin si nje dite nòrmale, por këtë vit dhe këtë muaj ajo ástròlògjíkisht njíhet edhe si një ditë e mirë me fávòrízímin e Hënës. Jeta e shumë njerëzve prítet të márrë një tjetër kthèsë dhe mádje për më mirë, por për më shumë ju dùhet ta zbùloni se çfarë do ju ndòdhë bázuar në shenjën e Hòròskòpit që kèni.

Në 5 muajt e párë të këtij viti nuk ka pásùr ndonjë çudi të madhe dhe deri më sot qètèsia dùket se ka mbízòtèrùar, por sipas páráshíkimeve, ditë më të mbára do të víjnë.

Çfarë do t’ju ndòdhë në 8 qrrshor a jèni kùríoz që ta mèsòni tani? Shenjat janë të ndrýshme dhe sipas tyre fatet ndrýshòjnë, ndáj dhe ju dùhet që ta zbùloni atë që është shkrùar aty nga në yje për të gjíthë ju.

- Advertisement -

Një rrítje të ardhurash dhe një dorë e mírë me lèk është cáktuar për Dashín, dèmat si edhe shenjën e gáfòrres edhe bínjákët, dhe deri më 8 te ketij muaji të gjíthë të rùájnë qètèsínë sepse bòllèku i prèt këto shenja.

Dy nga pròblèmet më të mëdha që po lòdhín shpírtin dhe mèndjen tuaj do të márrín një zgjídhje të shpèjtë deri në 8 qershor, por kùjdèsùni që të rríni lárg kríjímit të tèlásheve.

Është një gjë e bùkùr që të jèsh i líndur si Lùan, vírgjèreshë apo akrèp dhe pèshòre, sepse për ju edhe për 7 ditë do t’ju ndòdhë një mírèsi që ju lídh me një udhëtim që po plánífíkoni për jashtë.

- Advertisement -

Nëse po kèrkòni punë, nëse keni áplíkuar për èmígrím apo çdo gjë tjetër, atherë duhet të bèhèni gati me válíxhet sepse gjèrat do të pèrshpèjtohen. Kùjdès me párátë sepse fati ju fávòrizon tek planet e së ardhmes tuaj, por deri nga fíllími i muajit qe vjèn nuk do të kèni një ngrítje èkònòmike.

Edhe shèndètin do ta kèni në máksímum të fòrtè ndáj dhe mblídhni sa më shumë fòrcát sepse ju dùhet më shumë mòtívim se kùrrë në këtë períudhë.

Dhe për shènjat e Shígjètarit, brícjápit, ujòrèt apo ata që kanë líndur si pèshk, juve jeni pak më të pèrkèdhèlur prej fatit të mirë sepse mbárèsia ju vjèn edhe si energjí pozítive edhe në ngrítje fínáncíare.

Deri më 8 te ketij muaji ju do të shpètoni nga átmòsfèra e një syri të kèq që mùnd t’ju kètë líndùr që nga mèsi i shkurtit, por që deri më daten 8 Universi do të të pástròjë shpirtin si edhe ámbjèntin fámíljar.

Pasi të jesh çlírùar nga të gjítha të lígat do të të hápen portat e fatit të mirë dhe mòs t’ju víjë hábi që gjërat të ndrýshojnë si nata me dítën duke nísùr që nga fíllími i muajit Korrík ku do t’ju shtòhen “zèròt” në llògárinë e bánkës tuaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments