Saturday, September 30, 2023
HomeGenelPrísni dèri te henen! Vètem keto 7 shenja do shpètojne hállève, qenka...

Prísni dèri te henen! Vètem keto 7 shenja do shpètojne hállève, qenka fatí i tyre

Për të gjítha ato që ajo do të sjèllë në këtë artíkull, do të jenë lajme shumë të përpíkta për ju dhe këshillat për shenjat mè tè fávòrizùara këtë muaj. Pra, ju dùhet të mèsoni se cilat jánë kèshíllat, numrat tuaj me fát dhe ngjýrat që do t’ju shòqèròjnë në këto ditë.

Kèshilla më e madhe për dashín është të shfrýtèzòjë sa më shumë mençùrínë që ka në kokë sepse këto kohë juve ju víjnë shumë të mira se energjítë i përqèndròni në punë. Trègòhuni aspak lùftètárë dhe shumë të qètë dhe numër fáti mbáni 24 ndërsa ngjýrë të kuqen.

Rríni sa më lárg bísedave të nxèhtá ju të demave sepse këto kòhë mùnd të kèrkòjnë t’ju bèjnë kèq, por Universi i lárgòn. Shumë shpèjt ju do të “kòrrní” ato që dèshíroni dhe do të zbùloni gjíthçka që ju bèn të lumtur. Numèr fati është 12, ngjyra smèraldí.

- Advertisement -

Sa për binjakët thùhet se këto kohë do t’u ècë mirë e mbárë me párátë, ndáj dhe vèmèndjen më të madhe kthèheni tek çèshtjet e zèmrès. Koha është e dùhur për të ínvèstuar në të árdhmèn, si në aspèktin e pròjekteve ashtu edhe në fròntín e páráve. Mbáni numrin 33 për fat dhe ngjýrën e kaltërt.

Ndrýshími i madh që vjèn në jetën tuaj gafore është dhe dhùrata më e çmùar që universi përgátit për ju dhe kjo sígùron qètèsi e hármòni për ju. Axhènda juaj do të mbùshet me tákime që sjèllin fítíme. Numrin me fát e kèni 2, ngjýrën rozë.

Për ty luan, dashùri, kríjímtari dhe argëtim janë ato që do të zbrèsín nga yjet dhe do të hýjnë në jetën tuaj për t’iu gjállèrùar më shumë.Trègò kùjdes gjítháshtu që të shmángní diskùtimèt në vèndin e punës. Ju kèni 77 si numër fáti dhe ngjyrë të bardhën.

- Advertisement -

Jeta juaj vírgjèreshè nuk do të kètë më vùájtje ndáj dhe “mbùshní batèritë” dhe ngríhùni se përpárá ju prèsín sfída që ju mbùshín xhèpat dhe shèndèt që ju fòrcòn trupin. Nëse dëshironi pak më shumë fát, kërkojeni tek gjèrát që kánë numrin 18, ndërsa për ngjýrë të mbárë keni blunë.

Peshore, për ty Universi po mèndon më shumë sepse këto kohë ju dùhet të kèni kùjdès me shèndètin tuaj si mèndòr dhe fízík. Kjo pjesë e këtij muaji do jetë sfídùèse, por plòt kènáqësi në fròntin pròfèsiònal dhe sèntimèntal.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments