Prísni me 12 Tetor, mbárojne bòrxhèt, dhe ne 20 puthni mílíonát, ja kur plòtesohen endrrat

Qe ta dini shume mire ju dashe, ka rrezík që sot të mòs mèrrèni vesh mirë me partnerin tuaj ju të dashurùarit dhe herë pas here do lindin edhe mòsmárrëveshje me të. Për beqáret gjërat do jenë disi më pozítive. Merkùri do nxitë tákimet e njëpasnjëshme. Për sa iu përket financave, dita ka për të qene goxha e vèshtírë. Me zor do i krýeni edhe shpenzímet më të domòsdoshme dhe në disa momente do ndiheni vërtet kèq.

Dita e sotme per demin, do fíllojë me trazíra për juve që jeni në një lídhje, por Jupiteri do jetë planeti që do përkùjdèset që gjerat te ndrýshojnë sa më parë. Beqáret dùhèt të qëndrojnë lárg të sápo dívòrcuarve dhe atyre qe nuk kanë pasur asnjëherë më parë ndonjë lídhje. Në planin financiar do përballeni me pròblème goxha të mëdhá dhe në disa momente nuk do dini çfarë te bèni për te krýer shpenzímet më të domòsdoshme.

Falë ndíkimit më të madh të Venusit, per binjaket, klima ne jetën tuaj në çift do ketë goxha pèrmírësime sot. Do jeni më të lo gjíkshëm dhe do i kuptoni edhe disa gábíme që keni bërë më parë. Beqáret do kenë një dite te qetë dhe dùke ja káluar më se miri me miqtë nuk do e ndíejnë aspak nèvojën të kèrkojnë një person ne krah. Te ardhùrat do rriten pas një shpërblimi te mire qe do mèrrni nga një pùne.Gafore,

Gafore, marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene dinamíke dhe e mbùshur gjíthë kohës me risi. Me shume se zakonisht ju do jeni te ndërgjegjshëm se monotonia dhe ruitina mùnd te shkátërrojnë gjíthçka. Nuk do mungojnë surprizat nga te dy palët. Beqáreve ka mùndësi qe díkush t’ua rrèmbejë zemrën. Ne planin financiar ka rrezík te keni disa pròblème te vogla, por pa pásoja te rènda

Luani Nëse trègòheni pak me to lerante dhe te kuptueshëm me partnerin tuaj sot, márrëdhënia me partnerin ka partnerin ka për te qene shume here me e mire. Me kokëfòrtësi dhe mendjemadhësi nuk mùnd te árríni asgjë. Beqáret dùhèt te kùjdèsen me tepër për pamjen e tyre sepse vetëm ashtu do tèrhèqín ata qe pëlqejnë. Ne planin financiar do keni fat me shumice.

Vir gjeresha per ju nj Dite e mbùshur me vèshtírësi ka për te qene kjo e sotmja për te dashurùarit. Do jeni shpesh te pal ogjíkshëm me ato qe do i kèrkoni partnerin dhe kjo mùnd ta përkèqësoje márrëdhënien mes jush. Beqáret me ne fùnd do realizojnë tákimin e tyre te ëndrrave. Buxhètin do dini si ta menaxhoni gjate gjíthë kohës kështu qe mùnd te programoni edhe ndonjë investim te vogël.

Peshorja Do keni një márrëdhënie te adhùrueshme me partnerin tuaj gjate kësáj dite. Do i ofroni mbështètjen dhe ngrohtësínë e dùhur njeri­tjetrit. Beqáret do afrohen mjaft me disa persona interesante dhe shume shpèjt mes tyre mùnd te linde diçka e bukur. Ne planin financiar do keni disa vèshtírësi te vogla, por me pak durim dhe këmbèngùlje do mùnd t’ia dilni mbánë.

Akrepi Sot do jeni shume me te logjíkshëm ju te dashurùarit dhe do bèni gjíthmonë me te mirën për lídhjen qe keni kríjuar. Beqáret do jene me te logjíkshëm dhe do e dine mire se çfarë hapash te hèdhin. E rèndësishme është qe ata sot do ndihen mire edhe pse nuk mùnd te gjejnë princin e kaltër. Ne planin financiar do ju dùhèt jashtëzakonisht shume maturi. Ulni ne maksimum te gjítha shpenzímet.

Shigjetari Dite plòt díell do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lídhje. Ze mra e tyre do përjetojë vetëm emocione pozítive. Beqáret di jene tejet te ngarkuar ne pùne dhe do lòdhen mjaft psí kologjíkisht. Ata nuk do kenë as kohe te mendojnë për princin e kaltër, jo me ta kèrkojnë atë. Ne planin financiar mungesa e maturisë dhe kùjdèsit do ju sjelle pròblème serioze

Bricjapi Hármonia, gëzími dhe lumturia do mbizòtërojë gjate gjíthë kohës ne jetën tuaj ne çift. Sot do ndiheni gjíthë kohës si neper ëndrra. Beqáret me mire te presín edhe pak dite sepse sot nuk është momenti i dùhur për te joshur e për te hèdhùr hapa. Me shpenzímet do jeni te kùjdèsshëm dhe do i bèni gjíthmonë llògarite. Situata do ketë vetëm pèrmírësime.

Ujori Nëse keni për t’i bere ndonjë kri tíke partnerit tuaj, gjèni mënyrën e dùhur për ta bere sot pasi ne te kùndèrt mùnd te keni pròblème me te. Beqáret do e kenë shume te lehte ta gjejnë princin e tyre te kaltër dhe e gjíthë jeta do ju ndrýshoje përgjíthmonë. Ne planin financiar do keni fat, por kjo nuk do te thotë qe te shpenzoni kuturu gjíthë kohës. Mendoni edhe për me vone.

Peshqít Venusi do garantoje një dite te jashtëzakonshme sot për juve qe jeni ne një lídhje. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqáret mùnd te kenë vetëm mùndësi për flírte ose aventura shume te shkùrtra, asgjë me shume sesa aq. Ne planin financiar ka ardhùr koha qe te mèrrèni me seriozísht me menaxhimin e páráve, pasi ne te kùndèrt situata mùnd te márre tatëpjetën.

Leave a Reply