Prisni PAK, cfarë po ndodh sot ne PRIME? Luizi Ejlli bëhet pjesë e BBVA 3

Strategjia e ish fituesit të Big Brother Vip Albania 2, Luiz Ejlli duket se nuk po harrohet. Madje ai eshte ende me i ndjekuri ne rrjet duke treguar se shqiptaret nuk do te lodhen kurre se magjepsuri nga Luani i tyre.

Ai në këtë kohë ishte pjesë e shumë bisedave, kur Juli konsiderohej se po ndiq strategjinë e Luizit, shkruan InfoKosova. Madje shume njerez ende vijojne te thone se Juli e ka memorizuar lojen e Luizit dhe po tenton ta kopjoje ate edhe pse deri tani po jep nje super performance te shemtuar.

Edhe pak kohe me pare Ledioni i pyeti banorët nëse Juli po imiton Luizin, shumica u shprehën po. Kjo tregon se Luiz Ejlli dhe prezenca e tij do te mbetet shume kohe te gjate brenda asaj shtepie.

Eh, Luiz, duket se do të mbetesh një person i diskutuar gjatë në shumë Big Brother të tjera. Fundja, je dhe do te mbetesh me i miri Luan i Shqipetareve.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...