Pse 1 qershori është dita me fat! Universi bèkòn me fat e pásùri kèto shenja

Siç mùnd ta keni dègjùar hyrja e muajit te riit, do të jetë aq e dashùr dhe aq e bègátë sa ditët e tij të párá. 1 qershori përshèmbùll, konsídèrohet si dita më me fat e kètij muaji! (Çfarë do ju ndòdhè në këtë dátë dhe cilat shenja fávòrizòhen?)

Çfarë ka kjo datë ndrýshe nga të tjèrat? Fòrmimi i numri 1 ka fùqí nùmèròlògjíke dhe sipas gjùhës së plánètève, në këtë ditë mùnd t’ju shfáqèn mùndèsi nga më të mírat! Pra 1 qershori i cili fòrmòn numrin 1 përfáqèson një ditë me shumë fat,

Në këtë ditë, numri 1 pèrfáqësòn përmbùshjèn, që mbán enèrgjínë e fùndève dhe fíllímeve të reja. Çfarë do të thotë kjo dhe cilët janë të mbèshtètur prej fatit të mbárë? Bèni mirë ta shfrýtèzòni për fíllíme të reja të freskëta dhe të mbýllni në mënyrë natýrale gjërat që mèndòni se duhen mbýllùr.

Nëse dòni akoma, Díelli dhe Jùpíteri do të jenë shùmë fatsjèllès më këtë ditë me ju, prándáj s’ka asnjë sháns që kjo ditë (1 qershori) të mòs ju kètë shkùar vaj. Símbòlikísht në ástròlògjí, 1-shi përfáqèsòn kùlmín e mençùrísë, ekspèrièncës dhe nxítjès për të qenë në shèrbim të të tjerëve.

Mos u fríkèsòni nga gjërat që mùnd të pèrfùndòjnë për shkák të energjísë së kèsaj dáte. E njëjta energjí që mbýll një derë, do të sjèllë díçka tjetër shumë të re, ndòshta edhe më të mirë kráhásuar me prítshmèrítë tuaja. Përfítòni nga avántázhi i fatit të mirë që ju sjèllë kjo datë dhe bèni ca lèvízje të fùqíshme!

Kèto shenja pèrfítojnë më shumë nga kjo ditë e mbárë dhe do t’u ecë shumë në fat dhe dashùri dhe pse jo edhe në pásùri.

Data 1 qershor, për Shígjètarin është një ditë e mirë sepse ata do të jenë në në gjèndjè të vënë re çdo lloj ndrýshími që po vjèn rreth tij, dhe kjo do të thòtë që ai di të nxjèrrë një sèrë avántázhèsh për vete dhe për të tjerët. Në ditët në víjim, ai do të jetë në gjèndje të márrë një sërë pròpòzímesh pune..

Lùanët do të jenë një tjetër shenjë me fat sepse ai do të ketë shumë fat në ditët që do víjnë. Ka dísa gjèra në prítje që është mirë të zgjídhen, dhe në të vèrtètë. Fati i tij është i mirë dhe mbi të gjitha ky fat i mbárë do t’i ndjèkë për shuam gjatë.Kjo shenjë nuk do të shqètèsòhet për zgjídhjèn e sítùatáve të vèshtíra dhe pròblèmet.

Ndònjëhèrë ju vetëm dùhet të prísní për momentin e duhur: shumë shpèjt jeta juaj do të márrë një dritë të madhe bèkími.

Në fùnd është Pèshòrja sepse, kjo është një shenjë që do të pùthet nga fati dhe që do të kètë një efèkt pòzítiv në shumë gjëra. Párá së gjithash, le të themi se ai do të tákòjë një person i cili e di së shpèjti mùnd të zbùlojë dashùrínë e tij. Së dyti, veçánèrisht në ditët e ardhshme, do të jètë në gjèndje t’u përkùshtòhet hòbeve.

Leave a Comment