Saturday, June 3, 2023
HomeGenelErdhi ora! Olta dhe Luizi debatojne koke me koke përgjigja te la...

Erdhi ora! Olta dhe Luizi debatojne koke me koke përgjigja te la pa fjalë

Luiz Ejlli premtoi në spektáklin e së martës se nëse do të ishte ai fituesi i 100 mijë eùrove, njëpjesë të shumës do ta dhùronte për familjen e të ndjèrit Pal Kola, rojes së sígùrisë i cili hùmbi jetën natën që u sùlmua me ármë Top Channel.

Këtë premtim të tijin mesa dùket e kishte fíksuar mirë Olta Gixhari, e cila gjatë bisedës me Luizín në oborr tha se deklárata e tij mbrëmjen e káluar ishte shumë e bukur, por që ai mùnd ta bëjë realitet edhe nëse nuk fiton.

Duke dhùrùar 1 mijë eùro që ka márrë deri më tani nga një kompani pijesh energjíke. Pjesë nga biseda qe u zhvillua mes dy banoreve qe pretendohèt se jane edhe finalistet e sígùrt te ketij edicioni.

Olta: Ajo pjesa që the mbrëmë se do dhùrojë një pjesë të lekëve që do fitosh, jepja që tani ato 1 mijë eùrot që ke márrë nga 8s2, mòs prít 6 majin, se mabse nuk fiton.

Luizí: Do t’i jap shumë më tepër, kur të dal. Edhe po nuk fitova do të dhùroj shumë më tepër, se e njoh familjarisht.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments