Saturday, June 3, 2023
HomeGenelPublikohet video që po cmend rrjetin, Olta e nxjerr sheshit, nuk e...

Publikohet video që po cmend rrjetin, Olta e nxjerr sheshit, nuk e fsheh

Olta Gixhari ishte një ndër ish-banorët më të komentuara gjatë qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ppr i shumëpërfolur u kthye dhe partneri i saj Dori, të cilën aktorja e ka mbajtur gjithmonë larg qëndrës së vëmendjes.Aktorja ka preferuar ta mbajë gjithmonë të fshehtë identitetin e partnerit të saj, mirëpo në rrjet qarkulluan video të Oltës me Dorin të kapur dore për dore gjatë festës së ‘afterparty’-t e cila u organizua për ish-banorët e BBVIP.Së fundmi një tjëtër video është publikuar në TikTok, ku Olta shfaqet me partnerin e aj në makinën luksoze.

Ish-banorja shihet duke komunikuar në telefon, ndërsa Dori shfaqet tepër i fokusuar në timon.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments