KÉRCET GRUSHTI para PRAJMIT, Situata po Agrávon me Keq

Një gjest i áktorit Romeo Veshaj, i cili i ka dèrdhùr në dekolte një pije,

ka mërzítur dhe acárùar tej mase moderatorèn Erjola Doci, e cila është mbýllur në tualet.

Romeo i ka shkùar nga mbrapa dùke i kèrkuar të sqarohen dhe dùke i thënë se nuk ishte ai qèllimi.

Por, Erjola nuk ka pranuar dùke i kèrkuar të lárgohej.

Pjesë nga debáte:

Erjola: Po më mèrret fytyra jashtë nga papjekùritë tuaja

Romeo: Po të mèrret fytyra jashtë? Pse mo spirti?

Erjola: Mu zhdùk se nuk të flas dot, nuk dua të të shoh me sy! Zhdùku! Mos më detyro se nuk kam nga ík këtu

Romeo: Po jo mo shpirti, më dhèmb kur më thua, o vajzè. Nuk ishte ai qèllimi

Erjola: E kam bòrxh të ta fùs një surratit, mu zhdùk, më lër rehat. Ik

Romeo: Çfarë po thua moj dil jashtë të sqarohemi

Erjola: Nuk dua asnjë sqarim, reagove në moment. Ik, o Romeo

Romeo: O zemra nuk ishte ai qèllimi

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...