PLÁSI LÚFTA/ Ky Postim i Fúndit po SHKÚND THEMELET e Big Brótherit

Me lárgimin nga “Big Brother Vip”, Jetmiri dùket se i ka shpallur “luftë”

të hapur këtij formati dùke sùlmuar vazhdimisht prodùksionin

dhe dùke vënë në dýshim transparèncën e tij. Pasi “Vëllai i Madh”

i rèfùzoi kèrkesën për të qëndrùar pa folur në shtëpi, Jetmiri është përplasur në studio “live” me prezantuesín, Ledion Liço dhe opinionistët.

Në përballjen me ta, ish-banori nënkuptoi se i është bërë padrèjtèsi në mënyrën sesi e kanë páráqítur lojën e tij, si në montazh dhe ndërprèrjen e të drejtës së fjalës me banorët e tjerë. Për t’iu përgjígjur opinionistët e cilësuan argumentin e Jetmirit, “víktimizím” dhe “fantazí”.

Sot ish-banori ka sùlmuar përmes një postimi në “Instastory”, Ori Nebijajn njëherësh Deputete e Kuvendit të Shqípërisë, dùke u shprèhur se është një tùrp dhe mèshiron ínjòrancën e sáj.

“Ti je tùrp dhe thjesht të mèshiroj për ínjòrancën tënde znj, Deputete”, shkruan Jetmiri në një postim.

Ai gjíthashtu ka sùlmuar edhe të ftuarit e kësáj jave në Fan Club, pjesë e stafit të “TCH” të cilët “denigruan” figurën e Jetmirit pas lárgimit nga “Big Brother Vip”

“Zot mèshiroji se nuk dinë ç’po flasín”, shkruan Jetmiri në postimin tjetër.NUK permbahet Jetmiri ndaj Ori-t: Ti je turp,injorante de...

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...