Ledjona SHÓKON me Ate qe Nxjerr nga Goja: ME KANE BLLÓKUAR KEQ

Përmes një “Ask me a question” të zhvilluar së fùndmi me ndjèkësit, ish-banorja e BBV Ledjona Xheladinaj, ka treguar opinionin e sáj për Luiz Ejllin.

Ajo ka zbùluar se Luizí i ka bërë bllok në Instagram, pa zbùluar arsyen pse ka ndòdhùr kjo.

Nga ana tjetër, ndjèkësit e kanë pyetur mes Kiara Titos dhe Sara Gjordenit, cilën ‘zgjèdh’, ku Ledjona nuk i ka kursyer komplimentet për Kiarën, dùke ínjòrùar tòtalisht ‘báshkëjetuesen’ e sáj në BBV3.

Habit Ledjona Xheladinaj: “Luizi më ka bërë bllok…” / Ja cilën ‘zgjedh’ ish-banorja e BBV mes Kiarës dhe Sarës

“Kiara është një vajzè e veçántë dhe plòt vlera dhe sot rrallë gjèn vajza të tilla. I uroj vetëm bekime dhe bebi ardhtë shëndoshë e mirë”- ka shkrùar Ledjona.

Habit Ledjona Xheladinaj: “Luizi më ka bërë bllok…” / Ja cilën ‘zgjedh’ ish-banorja e BBV mes Kiarës dhe Sarës

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...