PLÁSI SHÁSHKËN/ E Papritur, Romeo merr Véndimin Final per te Ardhmen ne…

Lid Delia, banori më i ri i “Big Brother Vip”

dùket se po e shijon qëndrimin në shtëpinë më të famshme dhe po kríjon miqësi.

Deri më tani përveç Heidit,Lidin e kemi parë të shoqërohèt edhe me Romeon, madje ky i fùndít ndihèt aq i qetë në bisedat me të sa mùnd të ndájë dhe detaje nga jeta personale.

Aktori së fùndmi i ka folur për planet për të kríjuar familje e madje edhe emrat që ka menduar për “vajzat” e tij, Hëna dhe Nigiri sipas të cilit janë të veçánta.

Ndërsa për djalin e tij ka zgjèdhùr emrin Troi, për të cilin Lidi tha se ka shumë persona me emër të tillë në Kosovë.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...