Saturday, June 3, 2023
HomeGenelNòstrádamusi i hòrosòpit, Po Çùdit Rrjètin/ Nuk do ta bèsoni kurrë, se...

Nòstrádamusi i hòrosòpit, Po Çùdit Rrjètin/ Nuk do ta bèsoni kurrë, se Çfarë Mùnd të Ndòdhë në 25 Shkurt

Jeta juaj do jetë shumë intensive sot. Hëna dhe Plutoni do ju bëjnë edhe më të ndjèshëm dhe do mendoni gjíthë kohës si ta bèni çdo moment sa më të veçántë. Nëse keni një lídhje gjèni disa orë kohë, qëndroni pranë partnerit në vende të qeta dhe flisni për të káluarën.

Në këtë mënyrë do njiheni edhe më mirë dhe do afroheni më tepër. Nëse jeni beqárë do përjètoni ndjesi shumë të fòrta pas një tákimi të ndòdhùr si me mágjí. Miqtë kanë gisht në çdo gjë. Çështjet profesionale do ndjèkin rrjèdhën e dùhur dhe nuk do përbëjnë më asnjë lloj pròblèmi. Gjendja financiare do pèrmírësohèt në mënyrë të jashtëzakonshme.

Demi Sot do iu druheni ndrýshimeve, por në ákt çdo gjë do shkòjë për mrekùlli dhe vízíone të tjera do iu hapen. Për ju që keni një lídhje do jetë ditë e begatë kjo e sotmja. Do ja kaloni për mrekùlli në krahët e partnerit tuaj dhe emocionet do shtohen moment pas momenti.

Nëse jeni beqárë do dini si ta joshni díkë që do pëlqeni dhe shume shpèjt do fíllojnë edhe një lídhje me te. Në pùnë do keni kohën e nèvojshme për t’u menduar, për të diskutuar e për të vèndòsur. Me shumë gjasë rezùltatet që do árríni të jenë pozítive. Problemet financiare do i zgjídhni sa hap e mbýll sytë fálë përkushtimit të madh që do trègòni. Bravo për çdo pèrpjèkje.

Binjakët Ka rrezík që rutina ta pùshtojë jetën tuaj gjatë kësáj dite dhe ajo do rèndojë pafùndësisht tek ju. Shpesh do ndiheni edhe pa rrugëdalje. Nëse jeni në një lídhje, çdo gjë do ecë mirë. Edhe në ndonjë rast debáti të vogël do dini si të dilni gjíthmonë nga situata dhe do ruani qetësínë.

Nëse jeni beqárë do keni një ditë të mbùshur me mùndësi për aventura të jashtëzakonshme, por do jetë në dorën tuaj nëse do përfitoni apo jo. Në pùnë dùhèt të bèni pak kùjdès sepse vetëm ashtu do e ndërtoni rrugën e dùhur nga e cila mùnd të árríni shumë lárt. Buxhèti nuk do jetë në gjèndjen më të mirë të mùndshme kështu që kùjdès me çdo lloj shpenzími.

Gaforre Dëshira juaj për të dominuar mbi të tjerët do jetë mbizòtëruese sot. Shpesh kjo do kríjojë pròblème të shumta. Për ju që keni një lídhje do jetë një ditë e paqëndrueshme kjo e sotmja. Në shumë momente do zíheni kèq me partnerin dhe mùnd të thoni gjëra të gabuara.

Nëse jeni beqárë, edhe pse do keni disa njohje të reja, nuk do ndihen ende gati për të hèdhùr hapa të rèndësishme. Në pùnë do kèrkoni gjíthë kohës të jeni mbi të tjerët, por në ákt nuk do i keni të gjítha aftësitë e dùhur. Mendjemadhësia vetëm sa do ju prishë pùnë. Për fatin e mirë në planin financiar nuk do keni për çfarë të ankòheni. Gjendja do ketë edhe më shumë pèrmírësime nga sa mendonit.

Luani Humori juaj do ndrýshojë herë pas here sot dhe do kaloni si momente pozítive ashtu edhe nègátive. Nëse keni një lídhje e nuk mùndoheni t’i imponoheni tjetrit e nuk i thoni gjëra që mùnd ta lèndojnë, jeta juaj ka për të ecur më së miri.

Ju beqárët do jeni të logjíkshëm dhe nuk do hídhni asnjë hap pa qenë të sígùrtë. Në pùnë do jeni më të gatshëm të ndërmèrrni iniciativa dhe të rrezíkoni ndonjëherë vetëm për të árrítur më të mirën. Buxhètin do vazhdoni ta menaxhoni me shumë kùjdès dhe përpíkmèrí kështu që situata do vijë nga ora në orë dùke u stabilizuar e dùke u pèrmírësuar.

Vírgjëresha Organizími do jetë sfída juaj më e vèshtírë gjatë kësáj dite. Do mùndoheni gjíthë kohës të vèndòsni rregùll në idetë tuaja dhe në çështjet më të rèndësishme. Jeta juaj në çift do jetë plòtësisht e qetë dhe pa asnjë lloj shqètësimi. Do jeni báshkëpùnues dhe të logjíkshëm në çdo çást.

Ju beqárët do keni plòt mùndësi për aventura, por do i rèfùzoni dhe do preferoni të presín për historitë serioze. Në pùnë do jetë ditë paksa dèlíkatë, megjíthatë me më shumë pèrpjèkje mùnd të árríni ta stabilizoni situatën. Në planin financiar do keni goxha pròblème dhe mùnd të gjèndeni në situata të vèshtíra. Për fat miqtë dhe familjaret nuk do ju lënë në baltë.

Peshorja Asgjë nuk do jetë e thjeshtë për ju gjatë kësáj dite madje në shumë raste do gjèndeni përballë zgjèdhjesh goxha të vèshtíra. Nëse keni një lídhje, zèmra nuk do ndihèt shumë mirë. Partneri do ju bëjë disa kritíka që nuk do ju pëlqejnë dhe do tríshtoheni. Më vonë keni për ta kuptuar se gjíthçka është bërë për të mirën tuaj.

Ju beqárët dùhèt të prisni ende pak kohë párá se të hídhni hapa, pasi tani për tani nuk do jeni gati. Në pùnë do jetë ditë paksa e lòdhshme. Pranojeni mbështètjen që do iu japin disa kolegë sepse do e keni me të vërtetë të nèvojshme. Financat nuk do jenë aspak të mira kështu që as mòs mendoni të krýeni njëherë për njëherë shpenzíme të mëdhá.

Akrepi Mos kèrkoni të keni gjíthë kòntròllin mbi të tjerët sot sepse do ju dalin pròblème shumë të mëdhá. Ruani sa të mùndeni qetësínë. Ju të dashurùarit do keni një ditë të qëndrueshme. Secili do mbájë përgjegjësitë e veta dhe do kùjdèset që atmòsfera të jetë gjíthmonë e këndshme. Ju beqáret do ndiheni më në fùnd gati për të tèntuar e për të provuar eksperienca të reja. Emocionet do shtohen ore pas ore.

Në pùnë mùnd t’iu bèhèt një propozím, i cili dùhèt menduar mirë. Mos jepni përgjígje përfùndimtare pa qenë të bindur për atë që doni të bèni. Buxhèti ka për të qenë shumë herë më i mirë se më parë. Do jeni më të lumtur kur të bèni edhe ndonjë shpenzím më shumë.

Shigjetari Falë Diellit sot do keni një jetë shumë të lumtur. Do ndiheni aq mirë saqë ndonjëherë nuk do e besoni dot se jeni në realitet. Fale ndíkimit të Hënës, ju që jeni në një lídhje, nuk do keni asnjë lloj pròblèmi. Nga ana tjetër dita nuk ka për të qenë aspak rutinë pasi të dy palët do mendoni të bèni diçka ndrýshe.

Nëse jeni beqárë do keni shumë ngarkesë në pùnë dhe dùke u márrë me të nuk do e keni mendjen aspak tek jeta sentimentale. Në pùnë përveç ideve të mira nuk do ju mungojë as fati. Përfitoni sa më shumë sepse rralle mùnd të vijnë ditë të tilla. Çështjet financiare do favorizohen tej mase. Do ndiheni mirë kur situata të pèrmírësohèt.

Bricjapi Situata në të cilën do ndòdheni gjatë kësáj dite do kèrkojë realizèm. Mos u ndíkoni nga emocionet sepse do gaboni. Nëse keni një lídhje mòs ushtroni asnjë lloj prèsioni tek partneri sepse mùnd të keni pròblème dhe debáte të fòrta. Secili ka të drejtën të veprojë sipas mënyrës së vet dhe me detyrim nuk mùnd të behèt asgjë.

Nëse jeni beqárë do keni më shumë se kurrë nèvojë të ndiheni të dëshirùar dhe të mèrrni komplimente. Yjet do ua plòtësojnë dëshirat. Në pùnë vërtet do jeni goxha të ngarkuar, por kjo nuk do ju trembë aspak. Përkundrazí kjo situatë do ju shtyjë të bèni akòma më shumë pèrpjèkje. Në planin financiar do reflektoni disa herë párá se të hídhni hapa dhe nuk do keni pròblème.

Ujori Gjatë ditës së sotme do ju mungojë shpesh vèndòsmëria dhe mùnd të ndiheni të përhùmbur. Jo të gjíthë planetët do i keni në krah. Për ju që keni një lídhje ka rrezík që márrëdhënia juaj me partnerin të ftohèt. Nuk do jeni të gatshëm për t’ia plòtësuar çdo dëshirë atij që keni në krah dhe në shumë momente do e lini vetëm.

Ju beqárët do bèni mirë të mòs luani shumë me zjárrín sepse do digjèn kèq dhe do e ndíeni dhímbjen gjatë. Në pùnë do mùndoheni të mòs hídhni hapa kuturu, por do bèni pèrpjèkje për të vèndòsur disa píketa párá fíllimit të gjíthckaje. Për të pèrmírësuar buxhètin nuk dùhèt të fíksoheni tek lojërat e fatit sepse në një moment mùnd të fitoni dhe në tjetrin do hùmbisni shumë.

Peshqít Sot do keni vërtet shumë nèvojë për qetësi. Qëndroni më shumë me personat e dashur dhe thjesht flisni me ta dhe përqafojini. Ngrohtësínë e tyre nuk mùnd t’ua fálë askush tjetër. Venusi do e privilegjoje jetën tuaj në çift dhe në çdo moment do përjètoni vetëm emocione pozítive.

Nëse keni kohë që po mendoni për një fèmíjë më në fùnd do mèrrni lájmin e gëzuar. Ju beqárët do jeni shumë të kùjdèsshëm për pamjen e jashtme dhe do mèrrni plòt ftesa. Në pùnë do i mèrrni gjërat shtrùar dhe nuk do nxitoheni të hídhni hapa për gjëra që nuk jeni shumë të bindur. Të ardhùrat do kenë disa pèrmírësime të vogla, megjíthatë jo aq sa për të krýer investime ekstravagante.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments