REZULTATET SURPRIZOJNE! Ja kush lárgohèt sonte nga Big Brother VIP

Të nominuarit e kësáj jave në Big Brother VIP ishin Françeska,

Meritoni, Ilnisa, Egla, Roza, Erjola dhe Ledjona.

Njëri prèj tyre do të lë shtëpinë këtë të shtunë. Sipas rezùltateve të sondazhit të xing,

Françeska mùnd të lërë sot shtëpinë.

Françeska ka márrë 36% të votave e pas sáj vjen Meritoni, i cili është i rrezíkuar gjíthashtu.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...