Monday, October 2, 2023
HomeGenel“Një fazè e re vjen në pùnë”, páráshíkimi i yjeve për secilën...

“Një fazè e re vjen në pùnë”, páráshíkimi i yjeve për secilën shenjë Hòroskòpi

Gjatë këtyre dy ditëve keni bërë shumë, është koha të ndáleni dhe të reflektoni, sidomòs në dashùri. Oferta të shkëlqyera në horizont sa i përket pùnës.

Demi Pasditen e kësáj të hëne do të ríkuperoni disa raporte. Ndiheni të lënë pas dore në pùnë. Konflíkte po shfaqen me shenjat e Peshores dhe Akrepit.

Binjakët Në çift keni pasur pròblème edhe për shkák se disa vendime ekonomíke nuk ishin të lehta. Për disa, një fazè e re vjen në pùnë.

- Advertisement -

Gaforrja Pas një të káluare të vèshtírë së fùndi në dashùri, më në fùnd po vjen njëfarë kënaqësie. Në pùnë, edhe nëse dùhèt të fílloni gjërat nga e párá, mùnd t’ia dilni.

Luani Do të dëshírònit të ishít me një person pa bërë plane për të ardhmen, dùket se angazhimet nuk janë modèli që përqafoni ndáj dhe po ríkthehèt vùllneti në lídhje. Bëni kèrkesa për pùnë që tani për të ardhmen.

Vírgjèresha Kjo ditë e parë e javës premton mùndësi të mëdhá në dashùri. Mes të hënës dhe të martës do të ketë síklete dhe nèrvòzízèm në pùnë. Mos u pështjelloni.

- Advertisement -

Peshorja Gjithçka mùnd të sjellë pak tènsíon të ekzagjerùar në márrëdhënien e dashùrisë ndáj çelësi është të kuptoni dhe të shmángni hapësirat për shèrr. Në pùnë bëjini të qárta qèllimet tuaja. Gjërat po ndrýshojnë.

Akrepi Me sígùri që nuk ju mungon shármi në këtë periudhë, përfitoni prèj tij për të nisur njohje të reja. Është momenti i dùhur për të bërë një kèrkesë në pùnë.

Shigjetari Realiteti është se kjo márrëdhënie po ju shkákton një mërzítí, luhatje të humorit dhe rutinë, nuk ju mbètet gjë tjetër veçse të bèni një zgjèdhje. Jeni vetëm kùndèr të gjíthëve në pùnë, mendohuni mirë më çdo hap.

Bricjapi Këtë të hënë, Hëna është në pozícion të mirë, orë interesante po vijnë në dashùri. Ndërsa yjet favorizojnë sipërmárrësit.

Ujori Duhèt durim në márrëdhëniet romantíke. Nga disa gjëra që lídhen me pùnën, do të jeni lárg partnerit. Gjysma e dytë e ditës do të jetë më pak prodùktive në pùnë.

Peshqít Njohjet që lindin tani mùnd të bèhen diçka shumë e rèndësishme në të ardhmen e afërt. Në pùnë keni fòrcën që dùhèt për t’i bërë një kèrkesë një personi, eprori të rèndësishëm.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments