PLÁS Deklarata/ NÁMI kjo qe i Ndodhka Romeos Jashte Shtepise

Influencuesi më i mirë për momentin në tregun shqíptar, është Romeo Veshaj, banori i ‘Big Brother VIP Albania’.

Kjo u bë e ditur një ditë më parë nga gazetari Anaid Kalòti, teksa ishte i ftuar në një program televízív.

Ai ka zbùluar, se në Instagramin e Romeos për një postim mùnd të paguhèt edhe 3 mijë eùro. Anaidi trègòn se nuk ka kòntráta poshtë 10 apo 20 mijë eùrove.

“Mund të shkòjnë dhe 3 mijë eùro për një postim. Kontratat nuk mbýllën nën 10 apo 20 mijë”- tha ndër të tjera Anaidi.

Biseda në studio:

Anaidi: Romeo Veshaj. Momentalisht është influenceri më i mirë në treg.

Ronaldo Sharka: Sa shkòjnë çmímet për Instagramin?

Anaidi: Po mùnd të shkòjnë dhe 3 mijë eùro për një postim. Kontratat nuk mbýllën nën 10 apo 20 mijë.

Ed Manushi: U habita pak për Romeon sepse mendoja që vajzat mùnd të ishin më shumë influencer.

Anaidi: Në industrinë e influencërs, një nga industritë më të reja që njerëzít po paguhen shumë mirë, 80% të tregut e mbùlojnë vajzat. Çuna ka shumë pak, Ervini pùnon, Ronaldo, Bled Mane.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...